kasari drinksuja

Amppari ja sininen enkeli on jotenkin hallussa, kai...
Ananaslimpparia oli silloin, ei light.
11055
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

MIMOSA:3-4cl appelsiinimehua ja loput kuohuviiniä GRASSHOPPER:1osa minttulikööriä,1osa kaakaolikööriä 1osa kermaa CUBA LIBRE:2osaa kirkasta rommia 1osa sitruunamehua loput colaa ja jäitä AMPIAINEN:1osa vodkaa 1osa banaanilikööriä ginger alea ja jäitä

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hakisin kirjoitti:

Amppari ja sininen enkeli on jotenkin hallussa, kai...
Ananaslimpparia oli silloin, ei light.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu