työtä käskettyä

jenni

Tulin yhtenä päivänä kotiin soluasuntooni, jossa asuin yhden toisen tytön kanssa. Se oli siellä parin jätkän kanssa. Ne pyysi mua mukaan yhteen kokeiluun ja ajattelin että mikäs siinä.
Mun kämppis anto mulle mustat silkkisen stringit ja niihin kuuluvat rintsikat ja huivin joka mun piti laittaa silmien eteen.
Sen jälkeen mut laitettiin sänkyyn kiinni naruilla niin että olin X asennossa. Sitten ne sano että niillä on videokamera. Kuulin kuinka se rupesi surisemaan. Sanoin etten ihan sellasta ollut ajatellu, kamera on vähän liikaa. Ei ne mua sitt kuunnellu vaan yhtäkkiä mun kämppis istahti mun naaman päälle. "Nuole mua" se sano. "Ei me sua päästetä irti kuitenkaan". Ihme kyllä tällainen pakkotilanne alko kiihottaa niin että tunsin kuinka mun pillu kostui. Rupesin nuolemaan käskettyä, en ollu ennen sitä tehny ja se tuntu oudolta. Kaveri rupes kiihottumaan ja nestettä valui pitkin mun naamaa. Nuolin sen klitorista. Sitt toinen jätkä irrotti mun toisen käden. "Tunge sormi sen pilluun!" se sano. Laitoin ensin yhden sormen sinne ja kuuntelin kuinka se rupes inisemään kiihottuneena. Laitoin kolme sormea sinne ja levitin sen pillunestettä ympäri pillua ja anuksen ympärille. Jätkät käski laittaa sormen sinnekin ja niin tein.
Sitten tunsin kuinka joku koski mun pillua, ensin sormilla ja sitten toinen jätkistä rupes nuolemaan mun pillua ja anusta. Se laittoi sormiansa kumpaankin reikään. Samalla jatkoin kämppiksen nuolemista ja sormittamista.
Seuraavaksi kämppis nousi mun päältä pois ja sen tilalle jätkä laittoi munan mun suuhun. Se oli mahtavan iso ja se käski imemään. Toinen jätkä laitto tekokyrvän mun anukseen sen jälkeen kun se levitti mun nesteitä ympäriinsä. Se oli mun eka kerta, ja se sattu! Huudahdin mutta mun suu tukittiin kyrvällä. Seuraavaksi mun pilluun laitettiin toinen mulkku.
Hetken päästä mun suuhun lensi lasti ja toinen mun pilluun. Tilanne kiihotti mua ihan törkeesti ja sain orgasmin. Nytkin multa valuu pillusta nestettä enemmän kuin koskaa. Kiihotun pelkästään siitä että kerron tämän.
Sain myöhemmin katsoa videon ja silloin mun oli pakko ottaa viinipullo jonka tungin pilluun ja samalla laitoin omat sormet anukseen.

2

8729

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • kriitikko

      Huono.

    • helu

      vähän pidempi, eiks joo ?

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kuolemanrangaistus

      Mielestäni kuolemanrangaistus on väärin kaikissa tilanteissa. Vaikka joku olisi murhannut 10 ihmistä, hänen surmaaminen
      Laki ja rikos
      92
      6260
    2. Muistakaa persut, että TE petitte, ei kokoomus

      Miksikö kukaan ei arvostele kokoomusta? No sen vuoksi, että kokoomus noudattaa vaalilupauksiaan. Sen sijaan TE persut,
      Maailman menoa
      310
      5593
    3. Riikka Purra ei estä tehomaksun käyttöönottoa

      Sähkön hinnoittelua koskevan määräyksen on määrä astua voimaan vuoden 2029 alusta, Energiavirastosta kerrotaan. Määräyk
      Maailman menoa
      55
      3429
    4. Lopetan ikävöinnin

      Ei meistä enää koskaan tule mitään. Olen ikävöinyt ja kaivannut enkä saa mitään vastakaikua ja lämpöä. Parempi erillään
      Ikävä
      12
      3255
    5. Outo ilmiö - vasemmistolaiset eivät kirjoita mitään kokoomuksesta

      joka sentään johtaa hallitusta, ja jonka talouspolitiikkaa noudatetaan. Nämä muutamat vasemmistolaiset jotka täällä aina
      Maailman menoa
      106
      2749
    6. Jos kaikki lopulta kuolevat, onko edes pahimmillakaan rikoksilla mitään väliä?

      Kaikki kuolevat lopulta. Siksi ihmisten tekemillä rikoksillakaan ei lopulta ole mitään merkitystä. Joidenkin mielestä t
      Filosofia
      10
      1730
    7. Sinä olet minun forEver

      Sinä olet minun sielussain, sydämessäin, huulillain, sinä olet ain, Sinä olet vieressäin, kainalossain, sylissäin, ain,
      Ikävä
      21
      1700
    8. Väestöstä vain vassarit vaihtuvat nopeammin kuin persut

      Kevääseen 2023 verrattuna vassareita 50 prosenttia enemmän, ja persuja 25 prosenttia vähemmän.
      Maailman menoa
      18
      1614
    9. Mies joka vetäytyy osoittaa teoillaan

      Ettei halua olla tekemisissä. Mies joka ei vastaa viesteihin, ei halua sua. Mies joka jättää sut epätietoisuuteen, ei
      Ikävä
      186
      1175
    10. Toksinen ja negatiivinen kansa

      Samaan muottiin valetut
      Suomussalmi
      88
      985
    Aihe