Kivipinta spraymaalilla

Moro
Sattuiko joku näkemään jossain puutarhaohjelmassa esiintyneen spraymaalin jolla saatiin kivimäinen pinta melkein mille tuotteelle tahansa.

Missä ohjelmassa tämä oli ja mikä on tämä aine??

Tekisi mieli kokeilla mutta en enää löydä sitä mistään...Kiitos avusta!
2369
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

siinähän sitä suihkutettiin. Missään vaiheessa ei vaan sanottu sanallakaan sen säänkestosta. Ainakin aiemmin nimittäin on ollut ihan sisäkäyttöön sopivaa, mutta aika voi parantaa tuotetta ja tuo saattaa sopia pihallekkin.

Olen vastaavaa tuotetta nähnyt joskus ihan Biltemassakin..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


teeveessä kirjoitti:

Moro
Sattuiko joku näkemään jossain puutarhaohjelmassa esiintyneen spraymaalin jolla saatiin kivimäinen pinta melkein mille tuotteelle tahansa.

Missä ohjelmassa tämä oli ja mikä on tämä aine??

Tekisi mieli kokeilla mutta en enää löydä sitä mistään...Kiitos avusta!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu