miten tän saa

miten saisin tän toimiin siten että tää lähettäis aina omalle sivulle viestin eli, kun kirjotat tohan jotakin ja painat tallenna, nii sitte se mitä kirjotit tulis ton kitjotus homman alapuolelle kaikkien luettavaks.
2260
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

tuohon tarvitaan jotakin serveriskriptausta, vaikka php:tä. ei selain pysty mitenkään kirjoittamaan jollain toisella serverillä sijaitsevaan tiedostoon lisää roinaa.

Äänestä
  • miten voi tehä sellasen jutun éttä saa tehtyy tollasenlla kirjotuksia sivulle?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


toimimaan? kirjoitti:

miten saisin tän toimiin siten että tää lähettäis aina omalle sivulle viestin eli, kun kirjotat tohan jotakin ja painat tallenna, nii sitte se mitä kirjotit tulis ton kitjotus homman alapuolelle kaikkien luettavaks.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu