Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Torremolinos

Moi

Olen lähdössä ensi perjantaina Torremolinokseen ja olisi mukava tietää onko siellä tai lähistöllä nudistirantaa.
21221
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

saat vastauksen. Tosi jos osaat käyttää Google niin sieltä löytyy vastaus.

Äänestä

Torressa ei ole, vaikka joissakin tiedoissa niin väitetään. Mutta "naapurissa" eli Benalmadenan rannalta löytyy. Katso kartalta Torrequebradan Casino. Siitä muutama sata metriä länteen on naturistiyhdistys "Benalnaturan" nimellä kulkeva suosittu nakuranta. Siihen ympärille on viime vuosina rakennettu taloja, mutta se ranta on yhä jäljellä. Torremolinosista on matkaa n. 6 km.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Matkusta kirjoitti:

Moi

Olen lähdössä ensi perjantaina Torremolinokseen ja olisi mukava tietää onko siellä tai lähistöllä nudistirantaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu