Mun naisystävä näki vahingossa mun pornofailit, joten alettiin jutella runkkaamisesta ja seksistä yleensäkin. Hitto, et kannatti. Tyttöystäväni muuttui hetkessä.Hän innostui jopa peppuseksistä. Meillä on nyt molemmilla sellaisia tuokioita. Et toinen saa surffata netis ja toinen on pöydän alla hyväilemässä. Meillä on jopa meses omat "virtuaaliseksiseuralaiset". Saatana, et on komeeta surffata maisia netistä ja tyttöystävä ottaa suihin pöydän alla.
Puhuminen
Auttaa
4928
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Kivaa kun teillä on hauskaa! :-)
Kuulostaa todella omituiselta. Katsot netistä naisia ja tyttöystävä on pöydän alla. Ja tyttöystäväkö on tyytyväinen kun näet "naisia" sentään edes netissä. Hänkin sitten näkee netissä "miehiä", kun et ilmeisesti ole hänen mielestään sellainen.
OMG...
elä pistä sanoja suuhun..itekki katon pornoa ku muijani vieressä..silki rakastan sitä
Mun yks fantasia on, että olisi videotykki ja isolle seinälle heijastettais pornoleffaa. Sitten naitais siinä lattialla... kuin ois sen filmin keskellä.