Miksi saan orgasmin vain yksin ja lähinnä ajattelemalla kiihottavia asioita. Minulle tää ei ole ongelma mutta mieheni haluaisi että saisin juuri hänen kanssaan ja hänen toimistaan. Olenkohan "viallinen" pakkaus kun saan orgasmit vain yksin,, silloin kyllä ajattelen kovasti miestäni ja hänen kiihottavia toimintojaan.Mutta itse aktihetkellä en saa orkkua vaan nautin muuten mieheni läheisyydestä.
miksi sa
saan orgasmin
1384
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 1
Vanhimmat
viallinen tässä asiassa. Sinulla on oikeus orkkuihisi siellä, missä niitä tulee.
Kukaan ei voi pakottaa sinua saamaan jossakin muualla ja miehesi varsinkin tekee hallaa koko seksillenne, jos syyllistää sinua näin herkällä alueella.
Jos yrität saada hänen mielikseen, niin sitä varmemmin et saa...
Käske hänen heti lopettaa sinun ohjailusi ja kerro että olet tyytyväinen tämänhetkiseen tilanteeseen etkä voi sille mitään että miehesi mielestä seksissänne on vikaa. Pyydä häntä itseään korjaamaan "viallinen" käsitys asiasta.
Nauti omasta seksistäsi ja lopeta yrittäminen ja syyllistyminen miehesi mieliksi..
Jos hän haluaa tuottaa sinulle orgasmin, niin neuvo häntä pikkuhiljaa tekemään se kuten itse tekisit..