äkkiä nyt

paljoks oon syöny kaloreit jos oon vetäny kaks isoa lautasellista jauhelihamakaronimössöö ja makkaran??? hitto vie... en tie mikä ahmimiskohtaus tuli prkle!
2579
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

...

Äänestä

Kyllä minä uskon että aloittaja on tosissaan, en tiedä kyllä paljon siinä jauhelihas on kaloreit, ei ite tule syötyä. Mutta tiedän ton tunteen kun on syöny liikaa. Vihaa itseään yli kaiken, haluis vaan laihtua ja on todella epätoivoinen ja kadotettu olo..
Mutta lohdutuksia, et lihoa yhdestä ahmimiskohtauksesta. Varsinkaan kun se ei ole sisältänyt muutakun tuon jauhelihan, vai onko? Mulle on tullu hiljattain aivan kauheita ahmimiskohtauksii, joten tiedän miltä susta tuntuu.

Voimia

Äänestä

Kommentoi aloitusta


pliiiis kirjoitti:

paljoks oon syöny kaloreit jos oon vetäny kaks isoa lautasellista jauhelihamakaronimössöö ja makkaran??? hitto vie... en tie mikä ahmimiskohtaus tuli prkle!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu