AUTTAKAA TYHMÄÄ

eli koneen kovalevy on nyt jaettu kolmeen osaan ja jokaiseen on ilmeisesti ajettu win XP...
onko ne pari ylimäärästä mahdollisuus poistaa jotenkin???
käynnistyksen alussa pitää aina valita käytettävä winxp ja se ärsyttää aika lailla...


kiitos
1191
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

tuo on varma veto joka toimi kaikkeen, saa turhaakin roskaa pois ja kone nopeutuu!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


winxp kirjoitti:

eli koneen kovalevy on nyt jaettu kolmeen osaan ja jokaiseen on ilmeisesti ajettu win XP...
onko ne pari ylimäärästä mahdollisuus poistaa jotenkin???
käynnistyksen alussa pitää aina valita käytettävä winxp ja se ärsyttää aika lailla...


kiitos

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu