...tällä keskustelupalstalla. Olen siis samaa mieltä tuon alempana listassa olevan henkilön kanssa!
Tällainen "marginaalinen" automerkki kuin Daihatsu on, ei oikeuta sille omaan keskusteluryhmään. Toista on tuo kohta myyntiin tuleva Daewoo, jolla on mielenkiintoisia automalleja, mm. Evanda isompaan keskiluokkaan (tyylikäs edullinen 3 v. takuu...)
Ja luulenpa, että kauppa käy.
Korvataan Daihatsu Daewoolla...
Autoilija
1
464
Vastaukset
- ----
Miksi Daihatsu pitäisi poistaa Daewoon tieltä? Eihän näiden ryhmien määrää ole mitenkään rajattu. Sitä paitsi ainakin minä uskon, että menee vuosia, ennen kuin Suomessa on yhtä monta Daewoota kuin Daihatsua... eiväthän suomalaiset Hyundaitakaan ole oikein tahtoneet ostaa, ja sitä pidetään korealaisista parhaana.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 193627
Muistatko vielä viime kesän "sutinat"?
Kohtalo vai mikä lie järjesti, että törmäiltii jatkuvasti toisiimme. Ihan uskomatonta, koska eihän me mitään ikinä sovit232761En tullut, koska käytit päätäsi.
Ja koska ihmiset pilaavat sillä mahdollisuudet, kaikki mikä toimii vaatii oman lähestymistapani. Kun levittää punaisia m322195- 882005
- 191946
- 261612
Kulta, sovitetaanko joku ilta avainta lukkoon?
Musta tuntuu että me ollaan pari. Olisi ihana saada asialle sinetöinti viemällä suhde päätyyn asti. ❤️ Rakastan sua ikui361487- 321482
Miten lasketaan?
Ompa ollut valtava ihmismassa taas Folkkaajia liikenteessä. Miten noin 2200 lipunostaneesta muodostuu 11000 kävijää?.91404Hyvää Huomenta Rakas Neiti
Hyvää Huomenta Nainen🤗 Kaikkea hyvää toivon sinun päivääsi😘 Näin toivoo mies111364