oon 18 ja poikakaveri 27v.ensinnäkin itse olen juuri siinä iässä että haluan mennä ja bailata kun taas poikakaveri sellanen kotona ähöttäjä.hän on myös aika mustasukkanen kavereistani ja serkuista.kiristää usein! monesti on sanonu et kerää kamas yms...muutenki vaatii minulta sellasta tiettyä "kynnystä" käydä toisella paikkakunnalla koulua ja asua asuntolassa viikot.minulla on kavereita mutta ne kaikki asuu jossain hevon k*******!ahistaa ja vituttaa!
tympee poikakaveri!
...
5466
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
kyllähän se olisi selvää järkeä jos jätät tollasen paskiaisen joka uhkailee kokoajan
Mie oon 22 vuotias nainen ja mun mies on 33v... Minua ikäero eikä kotona oleminen haittaa sillä olen ollut perheenäiti 16 vuotiaasta asti..
On oma päätöksesi haluatko "aikuistua" nyt ja jättää nuoruutesi elämättä.. Ei siinä baareissa juoksemisessa ainakaan minusta ollut mitään hyötyä.. hetken hauskuutta..
Oletteko kokeilleet yhdessä harrastamista? Onko teillä yhteisiä ystäviä, niillä jo pääsee pitkälle..
Jos poikaystävä kiristää, asia täytyy nostaa pöydälle ja puida kiristämisen syistä, onko kyse rakkaudesta vai vain omistamishalusta, kenties kateudesta nuoruuttasi kohtaan?
Tsemppiä teille
hänen kanssaan ajatuksella, että kyllä sinä vielä saat hänet muuttumaan??
Sitä virhettä älä tee.
Mieti, mitä omalta elämältäs haluut...henkistä vapautta vai kahlintaa?? Muitakin miehiä löytyy.
joopa joo
ja väitätkö oikeasti olevasi masentunut?
miten tämä liittyy masennus keskusteluun?
Luulenpa vaan että olet heitä, jotka etsivät sääliä puhumalla "masennuksestaan" joka ei oikeasti ole vielä masennusta vaan muuten vaan ihan NORMAALIA huonoa vointia elämän normaaleista epäonnistumisista tms. Se ei välttämätttä ole vielä masennusta. Ihminen pettyy, mutta se ei ole vielä masennusta!
no oli ehkä väärin tänne kirjottaa...mut jos itelläs ois samanlainen poikakaveri et ehkä kovin pirteä olisi!!! ja kyllä minua oikeasti masentaa...välillä tuntuu et parempi ois hypätä kaivoon! nuoruuteni on ollut tosi rikkinäistä ja ankeaa!