Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

kantsiiko

minulla olisi mahkut kimppaan,mutta voiks osuu ko nelkkulähös on hepat kakonen ja kakstoista.Muis lähöis on paljo enenpi heppoi. Voiks tällä tulla mitää, osuus olis 18 ekee ja viis olis osuuksii.
2222
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

4 SHAY SAVOY ja 5 MASSIMO FLING

Äänestä

Kyllähän molemmat mainitsemasi hevoset aivan mahdollisia ovat,mutta ei kuuminpia suosikeita V5 pelissä.Ja voihan rivin laatijalla olla taustatietoja ko.hevosista.Ja onhan kakkonen voittajapelissä tällä hetkellä suosikki.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


toka ravipeli kirjoitti:

minulla olisi mahkut kimppaan,mutta voiks osuu ko nelkkulähös on hepat kakonen ja kakstoista.Muis lähöis on paljo enenpi heppoi. Voiks tällä tulla mitää, osuus olis 18 ekee ja viis olis osuuksii.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu