Rahapuu

Tietääkö kukaan, myöntääkö ne yleensä vippejä. En ole kertaakaan saanut eikä kukaan mun tutuistanikaan.
71323
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

hyvin toimii. Kertaakan ei ole hylsyä tullut ja vissiin kolmas tai neljäs vippi menossa ko. paikkaan.

Äänestä
  • kannatat ?

    Äänestä

  • lölölölölöl kirjoitti:

    kannatat ?

    oon vaan saanu ja jos jotain muuta vonkaat niin käänny luottamuksella kotipaikkakuntasi erotiikka liikkeen puoleen, pikalainat on pikalainoja ja seksi liikkeet on seksiliikkeitä. Ymmärrän että tolla kapasiteetilla on ehkä vaikeata ymmärtää ero muta kuule kysy vaikka isältä jos se osais auttaa.

    Äänestä

varmaan moni ala-ikänen kanssa yrittää.

Äänestä

Häh?

Äänestä

kyllä rahapuusta lainaa saa. mutta tuskin jakavat rahaa persaukisille

Äänestä
  • että jakavat rahaa vain niille, jotka eivät sitä tarvitse ? Yritä ensi kerralla lukea, mitä kirjoitat ja sen jälkeen älytä se, mitä kirjoitit, MOLO !

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


juditska kirjoitti:

Tietääkö kukaan, myöntääkö ne yleensä vippejä. En ole kertaakaan saanut eikä kukaan mun tutuistanikaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu