Kuka on vuotaja

Miksi kaikki vuotaa aina intrenetiin. Onk ovuotaja selvillä?
41106
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

aivan varmasti nw itse "vuosi" jutun.
tämähän on mahtavaa mainosta!

Äänestä

Kunnon manageri hallitsee nykymedian jipot

Äänestä

Ei ne ole niin hölmöjä, että pistäisi tahalleen.

Äänestä
  • brittiläiset nettikaupat vuos sinkun myyntiin ennen aikojaan ja NW:n pojat pelästy et joku saattaa tunnistaa laulajan äänestä..

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


sivustaseurannut.. kirjoitti:

Miksi kaikki vuotaa aina intrenetiin. Onk ovuotaja selvillä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu