Ahkeralle tytölle työmaata riittää
mmsstt
62558
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Japseja ku on noin pienet pilit?
Jännä karvamuoti kavereilla. Näyttäisi, että tässä on melkein kilpailtu sillä, kuka on vähiten siistinyt paikkojaan...
Kalut on kans eri näköisiä kuin eurooppalaisilla serkuillaan.
Lisäksi koko tilanne on jotenkin outo. Ei tunnu olevan erityisen kiihottavaa kavereille, että japsityttö imuttaa yhtä. Miksi siis koko tilanne järjestetty ja kuva otettu?
Kuten noi aiemmatkaan vastaajat ei o innostunu, niin kysynpä vaa mäki; miks panit tän linkin tänne?
- Oliko se eka pornokuva, jonka näit? (näitä löytyy miljoonia)
- Oliko se jostain syystä erityisen kiihottava? (haluaisitko itse imeä jonoa pienimunaisia)
- Vai mikä on syy?
Kuva ei ole oikeastaan ollenkaan pornokuva (tuskin kiihottaa ketään), mutta mielestäni hyvä valokuva.
Varmaan koko homman idea ei avaudu länsimaiselle (kristinuskon kyllästämälle?) ihmiselle, vaatisi syvempää japanilaisen kulttuurin ymmärrystä.
Tämä käsittämättömyys - ristiriitaisuus tekee kai kuvasta valokuvana hyvän.
"Varmaan koko homman idea ei avaudu länsimaiselle (kristinuskon kyllästämälle?) ihmiselle, vaatisi syvempää japanilaisen kulttuurin ymmärrystä."
Kerro meille tyhmille, kun olet niin vitun kultturelli.
Kerro miksi myös amerikassa on tehty vastaavia tyttö ottaa suihin 15 mieheltä -elokuvia? Onko nillä elokuvilla sitten Japanilainen tuottaja?
Voi herttilee, en valitettavasti ole alan asiantuntija (enkä aio aiheeseen tutustuakkaan), mutta voin auttaa alkuun linkeillä:
http://en.wikipedia.org/wiki/Bukkake
http://fi.wikipedia.org/wiki/Bukkake
http://www.asianbukkakeshowers.com/
"Kerro miksi myös amerikassa on tehty vastaavia tyttö ottaa suihin 15 mieheltä -elokuvia? Onko nillä elokuvilla sitten Japanilainen tuottaja?"
Kaikkea matkivat, mikä lompsaa paksuntaa.