Volvon tekniikkaa on huomattavasti vanhempaa, kuin mitä esim. Avensis käyttää, samoin kaikki muutkin Japsit.On Japsit valovuoden edellä kehityksestä, esim. Volvosta.
Volvon tekniikka vanhanaikaista
...
5435
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Volvon tekniikka on paljon edellä, japsit eivät edes panosta sisäkauneuteen/ulko. Miksi sitten avensis ei ole kilpailemassa volvojen ja mesen, bemujen?...vaan se kilpailee keskiluokan kanssa, eli mitsu, skoda, passat, ja tätä luokkaa.
Ei se ole tekniikkaa, mitä pintapelleissä näkyy. Tekniikka on piilossa. Ethän sitä tekniikkaa näe ulkopuolelta lentokoneissakaan. Volvossa kun sitä uusinta tekniikkaa ei ole käytössä missään kohtaa.
En tiedä avensista olen minäkin ajanut, ja hakee tietä, ja muutenkin veltto.
Ja aven vikalista, ole hyvä... http://keskustelu.suomi24.fi/show.cgi?category=95&conference=581&posting=22000000000323402 ... voi helvetti, mikä lista. Tuollaista ei saa volvosta päiväunillakaan....huhuh
Ostin itse juuri Volvon. Koeajoin monia eri merkkejä ja ihan piruuttaan japsejakin. Kyllä volvo ja paremmat Saksalaiset autot on vuosia edellä riisikuppeja.
Tyypillistä japsissa: halpa sisustus, veltto ohjaus jne.
Volvossa samat asiat ovat vahvuuksia.
Aivan saman asia olen pistänyt merkille, halpaa sisustusta myöten.