Olen elämäni aikana kokenut,että naiset joilla on omia lapsia ovat hyvin seksuaalisia ja nauttivat seksistä huomattavasti enemmän kuin naiset joilla ei ole lapsia....Pitääkö yhtään paikkansa,vai onko minun kohdalla sattunut näin???
SEKSUAALISUUS
Kokenut
4577
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
paikkaansa. Lasten syntymän jälkeen suorastaan tihkun seksuaalisuutta ja rakastan seksiä todella paljon. Tunnen itseni seksikkääksi ja se kyllä näkyykin ulospäin.
Itse naisena aloin nauttimaan seksistä äidiksi tultuani entistä enemmän. Aloin myös saada emätinorgasmeja pelkästä peniksestä vasta äidiksi tultuani. Sitä ennen sain vain klitorisorkkuja.
näillä palstoila surffaillessani. Nimimerkillä "kateellinen lapseton".
Onko tämä taas jokin piilovittuiluviesti lapsettomille ihmisille? Jos ei lapsua halua niin ei niitä sen takia aleta tekemään että nussiminen tuntuu paremmalta. Sitä paitsi, taitaa olla täysin yksilöllistä.