Ei tunnu sanainen arkku aukeavan, joten evätään sitten mahdollisuus lopullisesti. Seuraavaksi poistan koko osoitteen, ettei tule mieleenkään perua estoa.
Nyt se on tehty!
P (n)
4780
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
sen saan aikaseksi, kuhan ensin rohkenen. En yhtään tiiä mitä sanoa..
Eipä tossa nyt mitään kummallisia tarvita. On se suu ennenkin auennut!
Pikku vinkkinä.. Miten olis vaikka anteeksipyyntö ja sitten voisit kysyä mitä kuuluu. Niistä on hyvä lähtee ja jos et tarkoita kumpaakaan, niin parempi olla hiljaa.
Et kylläkään taida olla viestini tarkoittama henkilö, mutta jos nyt jostain kumman syystä sattuisit olemaan, niin mun puhelinnumero ei ole muuttunut, ellet sitten ole poistanut sitä. Sille minä en sitten voi mitään.
olen kanssa sitä mieltä että mä en oo se kuka mun pitäs olla. Jo siitäkin syystä etten tajua yhtään mistä sä kirjotat. Tai siis oonhan mä nyt tietysti just se joka mun tuleekin olla, mutta en siis se joka mun tulis olla sun mielestä. Tai siis jonka siis toivoisit että olisin. Tai siis ethän sä tietysti toivo, että mä olisin joku muu kuin kuka mä oon, vaan sä niinku toivoisit et mun sijasta tässä olisi joku muu. Tai siis ei nyt tietysti ihan kuka vaan muu vaan se, jonka sä toivoisit mun olevan...ei tää nyt oikein suju...toivottavasti ymmärsit..
Ymmärsin.