sen vaan sanon, että en usko että tämän miehen tarvitsee ketään raiskata, eiköhän noita naisia muutenkin löydy.
ja tuskin ikimaailmassa ketään raiskaisi koska tietää, että asia tulisi julkisuuteen ja veisi häneltä kaiken. sääliksi käy, vaikken miehestä erikoisemmin ole pitänytkään.
ja tuskin ikimaailmassa ketään raiskaisi koska tietää, että asia tulisi julkisuuteen ja veisi häneltä kaiken. sääliksi käy, vaikken miehestä erikoisemmin ole pitänytkään.
Vastaukset 6
Vanhimmat
näyttänyt olevan noitten naisten suhteen ja nyt epätoivoisesti videonvälityksellä ja matkanhoukuttelemana yrittä etsiä itselleen seuraa
Tyttöjen pitäisi saada syyte kiristyksestä. Se on kylmä totuus. En minäkään Keskisestä pidä, vaan tämä on mielestäni ylimielinen ja lipevä, mutta totuus on, että suomessa on paljon nuoria naisia joita kiinnostaa ainoastaan seiskapäivä-julkisuus ja helppo raha. Ja naisilla on tunnetusti se yksi tavara, jolla on helppo ansaita.
Kun joltain lähtee hommat handysta. Muistoissa vaatimattoman Keskisen kyläkauppiaan vaatimaton poika, jolloin vielä suitsutettiin tarinaa "kynähommina kirjanpitokin". Kaikki kasvoi liian suureksi ja kaikki alkoi lähtemään käsistä.
Voiko muuta odottaa kuin skandaali toistaan ja muita puheenaiheita.
Totuus on yleensä tarua ihmeellisempi,
Keskisen keisarikunnassakin.
kaikki kuroset ja keskiset lähetettävä autiolle saarelle häseltämään keskenään ja käyttämään toinen toisiaan hyväksi.
Yhtään paparazzia ei päästetä veneeseen, koska emme halua kuulla heidän häseltämisistään enää koskaan.
noilla tietyillä julkkiksilla on syytä katsoa peiliin. joka antaa itsensä ja oman elämänsä julkisuudelle ja sille tielle jää , kärsiköön seuraukset, ja niitä tulee kuin sieniä sateella.
miksi ihminen ei voi elää tasapainoista fiksua elämää?
pelkästään siitä että saako vai ei vaan enempi vallan käytöstä ja muista haluista.niin et kyllä kuka tahansa ns komee ja naisten mielestä ihku voi olla raiskarikin ei se sitä pois sulje.