Näkyykö raskautta piakoin? mitä muuta tulevaisuuteen? Kiitos!
Joku näkijä/ennustaja
fires*
5317
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Jos kysyt ennustajalta se on saatanan tulevaisuus sinulle jos annat elämäs Jeesukselle. Hän huolehtii tarpeistasi ja antaa sinulle tulevaisuuden ja toivon.
Saatanan tulevaisuus ( :) ) näyttäisi lupailevan vauvan odotusta ensi vuoden loppupuolelle. Sitä ennen elämässänne on asioita vakiutettavana. Varmuus ja jatkuvuuden tunne tekee raskaudestakin vähemmän stressaavan ja enemmän iloisen tapahtuman.
Ette tule ottamaan Jeesusta Kristusta vastaan henkilökohtaisena vapahtajananne ja katumaan syntejänne uskonsa tuputtajista huolimatta :)
Eipä näitä ennustuksia kannata tosissaan ottaakaan välttämättä. Mulle luvattiin viime vuonna että tulisin raskaaksi vuoden lopussa. Sitten on nyt luvattu, että lähiaikoina jne. Kyllä uskon jumalaan se siittä kii ole! Kun vaan kuulis miun rukouksen!
mistä johtuu alapääni vihlonta? ei kai vakavaa?
ylös