Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Yli kerroin

Ducks - Senators:

- Ei maalia kerroin 44
- Veikkauksella
- Kannattaa kokeilla yhtä pienellä mitä tepillä on
2274
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

...kyllähän tota muutamalla eukolla voisi kokeilla...

Äänestä

Paffilla saa 0-0 tuloksesta kiinteän kertoimen 85,00. Lähes puolet kovempi kuin veikkauksella. Voi vielä pistää yhdistelmävetona

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kerroin yli kirjoitti:

Ducks - Senators:

- Ei maalia kerroin 44
- Veikkauksella
- Kannattaa kokeilla yhtä pienellä mitä tepillä on

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu