Ei Keskisen ikäisen MIEHEN pitäisi edes olla samassa porukassa 18v likkojen kanssa. Hakisi aikuisia naisia...
Keskinen ja 18v outo yhdistelmä
jätetään ikäisilleen
121407
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
Eiköhän tuo osaa itse päättää ketä haluaa hässiä.
täysjärkinen sitä kauaa katselisi. Ei mikään kaunis poika;)
Ei 18v LIKKOJEN pitäisi edes olla samassa porukassa Keskisen ikäisen miehen kanssa. Hakkisivat nuorempia miehiä...
jo namusedäksi ja hakattaisiin 18v tyttöjen isien toimesta!!
On äijällä pokkaa se täytyy myöntää.
Iso sisko odottaa sängyssä, kun pikku sisko saa kunnon kyydit.
Fingerroos oli vissiin jo liian vanha?
Tev. Isoveli
Kyllä hyvinkasvatetun miehen on vaikea loukata ja hyljeksiä naista,joka alastomana tulee sänkyyn. Ja vielä kaksi yhtä aikaa!
Tuskin kellään potentilla miehellä on sellaista julmuutta, että kieltäytyisi.
Miksei voisi jos 18v tyttö on fiksu, kunnollinen ja normaali. Mutta tuo Keskisen hoito oli selvästi alinta luokkaa C eli alinta kastia jolla tuulee korvien välissä ja ikäistään lapsellisempi.
Viimeistään tuon jutun jälkeen aikuiset naiset eivät enää edes huoli Vesaa paitsi korkeintaan ne epätoivoisimman. Vesa voi unohtaa laatunaiset.
Olettekos ajatelleet, miksi tytöt yleensä menivät Keskisen taloon? Minun veikkaus on se että heillä oli hyötynäkökulma jo mennessä. Toki tytöt tiesivät ettei Keskinen ole nuori pojankloppi.
harrastaa seksiä luvatta!!!
Vanhempi, jonka Vesa tunsi ennestään on 32v. Nuoremman 18-v päiviä vietettiin. Olisi tietty vanhemman luullut katsovan pikkusysterin perään vähäsne, kun vei tuon äklämöklön luo. Mutta vanhempihan oli nukkumassa Vesan petissä, kun tämä hipsi nuoremman luo alakertaan. Eiköhän ukon olis pitänyt harkita tuossa vaiheessa ja pysyä omassa petissään. Ehkä vanhempi oli ollut jatkoilla ennenkin?