Eilen illalla koin sellaista, jota ennen en ole kokenut. Lähdin jatkoille kahden tutun pojan kanssa. Tiesin lähtiessäni, että tästä ei hyvää seuraa, mutta lähdin kuitenkin. Pojat kysyivät, olenko ollut koskaan kahden pojan kanssa yhtäaikaa ja haluaisinko ottaa heiltä suihin. Olin juonut sen verran viiniä, että estot olivat tyystin poissa ja päätin antaa heille haluamansa. Imin vuorotellen molempia, heidän seistessä edessäni, kunnes toinen sanoi tulevansa ja käski avata suuni. Olen ennenkin ottanut spermat suuhun, joten tottelin kiltisti. Toni (nimi vaihdettu) laukesi suuhuni ja kielsi nielemästä niin kauan, ennen kuin Mikakin olisi tullut suuhuni. Mika runkkasi itseään ja pidin suuta auki hänen edessä. Hetken päästä Mikakin laukesi suuhuni. Sen jälkeen he käskivät nielemään. Spermaa oli muuten paljon ja teki todella vaikeaa saada kaikki alas. Oli vaan aika outo ja jännittävä olo odottaa suu auki Tonin katsellessa vieressä. No, sain kyllä itsekin tyydytyksen sen jälkeen. Voi kuitenkin olla, että ei vähään aikaan liikuta samoissa paikoissa. Sen verran nolostunut olen.
Mietin vaan, et onko jollekin toiselle tytölle sattunut samalla lailla, vai käykö näin vain pornoleffoissa? Kertokaa.
Otin kahdelta suihin
11
12826
Vastaukset
- Kundi -73
Olet kyllä aika mahtava gimma, ei voi muuta sanoa...
Olen itse ollut mukana kun yhden kaverin kaa naitiin doorista opiskeluaikoina. Lopussa laukesin hänen suuhunsa ja kaverini ruiskutti hänen selälle melkein yhtäaikaa... Tyttö oli kyseisetä lopputuloksesta aivan hurmiossa ja sai jonkinasteisia värähtelykohtauksia.
Ei ollut havaittavissa seuraavana päivänäkään mitään nolostumisoireita hänellä, koska meidän kämpän kolmas tyyppi teki silloin hänen kanssaan privaattipanot :=P
Hyvää kevättä kaikille. - Ukko
Eukko otti neljältä -tulin nääs sillion baarista!
ei muuten nielly vaan meni sylkemään veskiin (ei haitannu mua)! - evej
toivottavasti et saanut klamydiaa suuhusi! Suusta paranee huonosti hiivatkin, saati sitten muut pahemmat oliot! Mutta kauheen kiva, kun oikein jutun kirjoitit aiheesta. Ole ylpeä itsestäsi..ei vissiin moni "saa" suuhun..
:)))- Danny
...tähän voisi ladella lukemattoman määrän asioita, miksi mielihyvän tuottaminen toiselle kannattaa lopettaa jo terveydellisistä syistä.
Naisenhan on paljon vaikeampaa pitää hygieniansa kunnossa jo fyysisistä syistä, ja siellä muhii mitä hurjempia mikrobeja...pahasta hajusta sen tietää heti.
Danny - Anonyymi
hyvä kirjoitus . ota multa suihin.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
hyvä kirjoitus . ota multa suihin.
Hyi saatana kukkakaali molo
- no niin
toivo ettet saanut hiviä !!!
- Anonyymi
ois kiva tavata ja ottaa mun kullin suihin. jees
- Anonyymi
Painu niuvanniemeen pipipää jees
- Anonyymi
Vuonna 1977 syntynyt nainen tekee noin 26v iässä.
- Anonyymi
Ei kait tuo ap, juttu mitään heviä ole. Mutta tuplapano voi olla jo todella heviä!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Perintovero 100 prosenttiin, työeläkkeet ja maataloustuet pois
Noilla eväillä lähden tasapainottamaan valtiontaloutta ja korjaamaan työntekijöiden palkkakuoppaa nostamatta työnantajie4196868Dannysta tulee isä 83-vuotiaana
Huh huh sentään sellaista naista, joka laitattaa itsensä paksuksi ikälopulle papalle ! Ajatellaanko lapsen oikeuksia oll1094574Riikka runnoo: polttoöljyn hinta nousi maaliskuussa 40 prosenttia
Onko irvistelijällä sakset hävinneet, vai miksei osaa leikata polttoaineiden hintaa kansalaisten kukkarolle sopivalle ta924372Purra ryöväsi Marinin Itä.-Suomelle neuvottelemat EU-rahat
Perust vihaavat suomalaisia, mutta eritoten itäsuomalaisia. "Osa kaksikäyttörahoista on alun perin Itä- ja Pohjois-Suom523727Seida Sohrabi: Suomi ei ole rasistinen maa
Seidalta taas täyttä asiaa. Miksi punavihreät naiset eivät pysty samaan - no se ideologia estää. "Meillä on valitettava1683682Miksi persut hyökkäävät jatkuvasti henkilöitä päin?
Miksei persut yritä lainkaan korjata asioita, vaan koko ajan haukkuvat henkilöitä? Ei tuollaisilla turvanpieksäjillä ole1383681Demariskandaali! Eveliina Heinäluoma (sdp) kahmii kaikki Hitas asunnot itselleen!
Heinäluoma on ostanut useita yhteiskunnan tukemia, hintasäännösteltyjä asuntoja itselleen! Ei ihme, että Hitas on ollut2483589Ketkä haukkuu suomalaisten ÄO:tä?
Siinä on kaksi vaihtoehtoa, joko siis rutiköyhä vajaaälyinen vasuri tai venäläinen. Kyllähän täällä käy suomenvenäläisi413143Pääsiäisen kunniaksi tekoälyn analyysi Riikka Purran kirjoituksesta
🧠 Mitä kirjoitus kertoo Riikka Purrasta? 1. Asenteellinen ja epäasiallinen sävy: Kirjoitus pursuaa halveksivaa, jopa a153106Demarien sanoin kuvaamaton ahneus - Eveliina Heinäluoma vain yksi esimerkki
Mutta näin se on demari-eliitissä aina ollut, käytännössä siis nämä eliittiin kuuluvat ovat puhtaasti porvareita - Marin1172869