minulla on tyttönäni aasialainen nainen ja voin suositella kaikille! aivan mahtava luonne jaksaa hymyillä, kroppa on täydellinen pieni ja siro! (eikä mikään paksu reitinen blondi joka luulee olevansa maailman napa.)sängyssä aivan mahtava ja KIREÄ.
unohdetaan nyt jo noi suomalaiset vätys bimbot ja vaihdetaan oikeisiin naisiin!
sellaisiin jotka osaavat muutakin kuin "hukkua vesi sateella"
unohdetaan nyt jo noi suomalaiset vätys bimbot ja vaihdetaan oikeisiin naisiin!
sellaisiin jotka osaavat muutakin kuin "hukkua vesi sateella"
Vastaukset 7
Vanhimmat
Nyt puhut asiaa!
Suomalaiset naiset ovat lihoneet kotinorsu-kategoriaan :(
Kuka sellaista jaksaa kun on saatavilla parempaakin....
Käynti vaikka etelä-Helsingissä(Tallinna) voi avata silmät.
sullekkin on vielä navetan takana tilaa pikkumunanen MIKKIHIIRI..
Tiäkkö muuten niistä naisista... et ole muuten ainut joka sitä polkee ja jos pillusta lentää banaania, bingispallosta lähtien ni kireydestä en tiä hahahah.. suomalainen nainen kuitenkin huolehtii reisistä huolimatta suuremalla todennäkösyydellä siitä et et sun pikku PIPU ei sairastu... Nää naiset vitut välitää siitä, kuhan elintaso taattu..sun/tai oikeestaan ihan sama, kuhan joku maksaa et voivat huolehtia perheestään siellä jossain.. Sä ääliö luulet et se susta diggaa hahah
Siellä kulttuurissa se tulee jo äidin maidossa..palvelee sexipertvoja skandeja miehii ja meidän pediofiilisedät menee sinne ihan kyrpä tanassa panee lapsii jne.. Hyi vittu.. Kyllä oman arvon tunteva mies suomessa kuitenkin arvostaa ja nainenkin sitä mitä täs lähempänäkin on;)) Tosi mies ei hae nöyrää palvelijaa mistään vaan elää tasaveroisena naisensa kanssa täällä meidän tavoilla ja kulttuurilla. En muuten ole yhtään komeeta miestä vielä nähnyt kulkevan sellasen naisen kanssa, vaan ne joita nään, niin nainen todellakin pieni, nätti mut jestas sentään millanen SUOMILÄSKI-IHRAMAKKRA ukko sillä on ja sitäkö muka nainen arvostaa kääk
Joten hanki ittes hoitoon tai mieti kaanko saat sen pikku naisesi viihtymään kanssasi;)) Rodullla meillä ei ole mitään tekemistä vaginan koolla ÄÄLIÖ ja joka kehtaa väittää et naisella siellä väljyyttä, kannattaa ainakin tän ääliön kurkkaa pökiinsä, ups ei siellä näy mitään..Toiseksi kaksi toisistaan välittävää ei juuri tuijottele mitä siellä on..PINNALLINEN ÄÄLIÖ OLET!!!
on juuri siinä, että he eivät elä tasaveroisina miehensä kanssa. Todellisuudessa on niin, että suurimmassa osassa parisuhdetta miestä alistetaan ja mies on se, joka tarvitsisi avukseen keskustelua tasa-arvosta. Tähän kun vielä liitetään tuon kotinorsun (useimmiten, valitettavasti) laiskuus, sekä passiivisuus seksissä, niin kernaasti jätän hänet vaikka Kunta Kintelle ja suuntaan jonnekin muualle.
vai olen oikee mikki hiiri ja urpo ja lisää plaa plaa plaaa....
iteppä just viestilläs paljastit kuuluvas tähän blondi bimbo kastiin, aijai, ettei vaan olisi neitosen reidet kuin ratapalkit. mitä sun pöksyihin tulee ni sieltä löytyvää luolaa tuskin kannataa esitellä, jo sen haju tappaa alle 50 kiloset.
muuten ei ole postimyynnist, syntynyt ihan suomes. eli ei tartte mun rahoja. myöskään en ole keskiikäinen aika kaukana vielä.
mutta kiitoksia asiallisesta palautteesta sinä valkoinen valas. eihän tuon älykkyys osamärän tarvitse olla isompi kuin kengän koko, mutta niin olisi sinullakin helpompaa.
terkkuja sinulle, kummallekkin
ai niin juu, oukkidoukki.
ei minulla oikeasti ole mitään aasian kukkaa. testasin vain kuinka reagoidaan toisin päin eri rotuisen hehkuttamiseen.
ja kyllä, olen naimisissa suomalaisen naisen kanssa, keski-ikäinen en ole kylläkään.
eli mitä tulee pinnallisuuteen, sori, minä en ole se joka vaahtoaa netissä täysin turhasta aiheesta.
kiitos että otit osaa testiini.
ja kesän jatkoja sinulle...
p.s miten olisi elämä?
sä et taida olla mikään naistenmies kun oot turvautunut "POSTIMYYNTIVAIMOON"
HAH aika noloa.. en kehtais edes kertoa sitä julkisesti niin, kun sä nyt!
mut kaikkea hyvää sulle ja sun rahareijälle.
Kokeilisit itse Aasialaista niin ei tarvitsisi toista haukkua. Itsellä kaatuu nainen milloin vaan Suomessa, mutta silti kallistun Aasialaiseen. Suomalaiset/länsimaalaiset on ihan valaita ja lahnoja.