kun gimmojen pillut haisee hirveelle ihan pilaantuneelle kalalle,taitaa täytyä lopettaa pillujen nuoleminen!On meinaan naisilla todella huono hygienia nykypäivänä!!!
Hyi
helvetti
51363
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Kyllä pillun kuuluukin haista pillulle! Ei mua ainakaan kiihota mikään saippuoitu ja hajuvedelle lemuava pillu, vaan se aito ja alkuperäinen kirpeänmakea tuoksu ja maku! Ja onneksi se mehu ei lopu nuolemalla, vaan sitä tulee aina lisää, nam!
haisya mutta aloittaja ei varmaan ihan tätä tarkoittanut...
huomannu saman jutskan,ämmät eivät viitsi enää pestä pillujaan vaan antavat niiden lemuta!
"ei viitsi ääneen nuoltavalle sanoa jos on vaan vedellä pessyt, sitä että menee suuri ilo hommasta jos pillu haisee valmiiksi rasvaeritteiltä ja lialta jopa, nämä löyhkäthän peittää niitten kiimanesteiden tuoksut, joiden tunteminen nenässä on valtava nautinto!"
Voi kiesus. Tutustu naisen hygieniaperiaatteisiin ja saa tietoosi, ettei naisen kannata pestä alapäätään saippualla, koska... Ärh. Olet ärsyttävä. Se saattaa aiheuttaa hiivasienitulehduksen ja muita mukavia tapahtumia, jos on vähänkin herkempi ja vaikkei olisikaan.
Nim. Kokemusta on ja vedellä olen vuosia pessyt. Ei haise, eikä ole likainen.