Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

ROBINHO87

Mikset hael Laskuvarjojääkäriksi niinku mää.sais vähä jotain tekemistä siä ku sinne kumminki joutuu jäämään vuodeksi.Sais vähä elämyksiä valtion piikkiin.itte 1,5 v päästä menossa ja kuntotesteistä pääsisin jo tässä kunnossa läpi.
2182
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

intin, olen sissi perkele. yksi rankimmista paikoista.

Äänestä

Teksti osoittaa sellaista kyvykkyyttä että saatat päätyä jopa kapiaiseksi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


bremshey kirjoitti:

Mikset hael Laskuvarjojääkäriksi niinku mää.sais vähä jotain tekemistä siä ku sinne kumminki joutuu jäämään vuodeksi.Sais vähä elämyksiä valtion piikkiin.itte 1,5 v päästä menossa ja kuntotesteistä pääsisin jo tässä kunnossa läpi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu