Perussuomalaisten

on kyllä saavuttanut sellaiset mittasuhteet,että koko puolue on täynnä läskipersuja.Useimmat persut on kyllä ihan ihrasian näköisiäkin.

Viina juotte kanssa liikaa,että siinä mielessä
voisitte kyllä harkitakin tätä muslimiuskontoa
vakavasti...
PAAVIN VELIPOIKA
3207
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Siitä vaan ja kossua päälle...
Läskipersu

Äänestä
  • SIKAPERSU ja kaikki ovat kuin pystyyn nostettuja sikoja sen näköisiä...
    SYLTTYTEHTAILIJA

    Äänestä

kysymmekin nyt miksi kannattaisimme seksuaalisesti poikkeavia?Puutostautikos vaivaa näin helluntain jälkeen...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


sianlihansyönti kirjoitti:

on kyllä saavuttanut sellaiset mittasuhteet,että koko puolue on täynnä läskipersuja.Useimmat persut on kyllä ihan ihrasian näköisiäkin.

Viina juotte kanssa liikaa,että siinä mielessä
voisitte kyllä harkitakin tätä muslimiuskontoa
vakavasti...
PAAVIN VELIPOIKA

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu