Samalle nimikoidulle julkkispalstalle, jossa on Nykänen ja muut.
Nyt nää Vesa-jutut tukkii koko palstan muun asiallisen toiminnan meiltä muilta jotka ei oo ollenkaan kiinnostuneita noista hörhöilyistä!
Nyt nää Vesa-jutut tukkii koko palstan muun asiallisen toiminnan meiltä muilta jotka ei oo ollenkaan kiinnostuneita noista hörhöilyistä!
Vastaukset 5
Vanhimmat
jo helmikuussa erään toisen jutturuuhkan yhteydessä, mutta onko siinäkään mitään mieltä, että aina kun joku juttu ns. pursuaa yli niin henkilölle perustetaan oma palsta?
Yhtään enempää ilmaista mainosta tuollle henkilölle!
Vai vielä oma palsta.
Sontatunkiolle koko äijä,on niin köppäänen ettei ole edes miäs vaan äijä.Kauppakeskuksella menöö jo nyt huonosti.
koko touhu, olis laittanu vaan tota energiaansa kauppatouhuun, mutta perkules nuoria tyttöjä, melkeimpä lapsukaasia alkaa naimahan, oikeen ilkeyttää koko poijan touhuilut, ikävää mainosta myös meille töysälääsille.
Ala lassyta. Siirry itse toisella palstalle.