nimittäin Ari-addiktio otsikko on saanut ihmiset kirjoittamaan tänne aivan hurjana ja normaalistihan saa arvostella. MUTTA nyt alkaa jotkut kirjoitella aivan hulluja kommentteja joissa ei ole kysymys Arin uudesta levystä. Se on SAASTAA ja törkeyksiä, olen ilmoittanut siitä palstan "sheriffille". Joten uskaltakaa vaan te muutkin tehdä ilmoitus tuollaisesta saastasta. JOS ei tykkää niin ei sitten, mutta saastan levitys voi johtaa jo vaikka mihin, näin sanoo mun järkeni!
Aivan selvä
on tämä asia
2372
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
luettu. Itse olen ohittanut sen jo pitemmän aikaa juuri siksi ,että se vaikuttaa sellaiselta, jolla yritetään lyödä lukuennätystä. Ei mitään väliä .mitä kirjoitetaan, kunhan on jotain. Suurin osa toistaa samaa lausetta jonka sisältö on jo otsikossa luettavana. Sitten on se vastaliike nähtävästi hyökkäillyt sinnekin jos sheriffi on kutsuttava apuun.
mielenilmaisuissa nyt tossa kyseisessä täysin sairaassa viestissä, se menee roimasti yli hehkutuksenkin aiheuttamasta vastenmielisyyden tunteesta. Pitää ihmisillä joku tolkku olla.