Ihanaa kun on taas lämmin

jotta voi tuntea miesten katseet kaupungilla kävellessä. En tiedä miltä tuntuu jos ei niitä katseita ja vihellyksiä saisi. Mutta olen niin tottunut, että osaan jo odottaa. Naurahdan vaan mokomille visertelijöille. Kiva kun on kesä, ja voi näyttäytyä todella naisellisena.
141041
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 14

Vanhimmat

Heh, alemmuuskompleksi?

Äänestä

Ettet vain olis tuo aiempi "ei rauhassa missään" -tyyppi :D

Äänestä

niinku oli koko viime kesänkin. Kukaan ei enää ees välitä vaik klitoris näkyy, ku ei voi käyttää vaatteita!

Äänestä

Mulla on ihan samat tuntemukset. Tänäänkin menin kirjastoon kävellen. Arvashan sen että miehet ei jätä rauhaan. Siinä hiestä kiiltävänä, reidet tömäkästi kivahdellen kävelin juuri levitetyllä asvaltilla. Miehet kuule katsoivat ja heiluttivat käsiään.

Siinä sitten tuumasin että antaa poikien katsoa koko rahan edestä! Jäin seisomaan paikalleni ja iskin pojille silmää. Siinä ne kattoivat kiihkeän näköisinä ja huitoivat käsiään yhä kiivaammin. Jotain taisivat peräänkin huudella.

En kuullut mitä se oli mutta varmaan taas jotain ihanaa. Miehet alkoivatkin tulla kohti. Olin innoissanui- pieni kesäpäivän flirtti piristää kummasti.

Lähemmäs tultuaan aloin viimeistellä tyrmeää olemustani ja laitoin käden lantiolleni ja silmät kiinni ja painoin vielä suun suppuun-valmiina kiihkeään suuteloon. Tunsin itseni ylvääksi kuin Justiina konsanaan, vain kaulin puuttui!
Saatoin jo erottaa epämääräisen huudon sanoiksi "Mene nyt helvettiin jo siitä seisomasta, asvaltti painuu!"

Nyt kävi näin mutta onneksi itsetuntoni on niin hyvä että mitäs moisesta. Kotimatkalla Puisto-Pena onneksi korjasi tilanteen ja teki tilaa vierelleen penkille, naiseuteni kukoisti taas!

Että kyllä kuule miehiä riittää! Joskus vaan mietin, että minne nää lapset laittais. Nää tarvii kokoajan jotain eikä ne oikein tajuu että mulla on näitä miehiä!

Äänestä
  • Ei paremmin päivä vois alkaa. Ota huomenna aurinkotuoli mukaan ja istahda hetkeksi poikien viereen,t eis vaik suukko heltiäsi... vitsi tä oli mainio!;))

    Äänestä

  • Tää on kyllä niin hauska juttu...kävin tänään se vielä uudestaan lukasemassa kun oli vähän alakuloinen olo...kyllä alko naurattaan...taas!!

    Äänestä

kun näyttäydyt vähissä vaatteissa myös talvipakkasilla, niin saat vielä enemmän katseita perääsi!Mitä sitä suotta sulojaan pelkästään kesällä näyttelemään...

Äänestä

mies taas on tehty palevelmaan naita!;)

Äänestä

ja säälittävää jos naisen täytyy hakea se naisellisuus tuota kautta. Vain huorahtavien naisten perään vihellellän ja huudellaan. Kun naisessa on todellista naisellisuutta ja ylväyttä, ei miehet viheltele perään. Ainakaan fiksut miehet, muille on aivan sama.
Neuvoisin aloittajaa kuitenkin hakemaan sitä itsevarmuutta jotain muuta kautta, opiskele vaikka uusi kieli tai hanki kiinnostava harrastus jossa voisit olla hyvä. Ulkoinen kauneus on katoavaista. Jos siitä olet riippuvainen, olet todella köyhä.

Äänestä
  • Kateus näkyy aina hyvän itsetunnon omaavan ihmisen morkkaamisena. Itseään kun ei saisi kehua, mutta itseään pitää ali-arvioida, se on hyväksyttyä. Kummallista.

    Äänestä

  • kateellinen? kirjoitti:

    Kateus näkyy aina hyvän itsetunnon omaavan ihmisen morkkaamisena. Itseään kun ei saisi kehua, mutta itseään pitää ali-arvioida, se on hyväksyttyä. Kummallista.

    ;)))))

    Äänestä

  • ainakin todella vaivaantunut olo kun mun perään vihelletään tai katsellaan:/

    Äänestä

  • tulee..... kirjoitti:

    ainakin todella vaivaantunut olo kun mun perään vihelletään tai katsellaan:/

    niin minullekkin. Ja vain kusipääsällit tekevät sellaista. Fiksut miehet eivät viheltele naisten perään olipa hän millainen tahansa.

    Äänestä

..ja naiset kuorivat nuo kammottavat tuulipukunsa pois. On taas jotain katseltavaa :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ja on nainen kirjoitti:

jotta voi tuntea miesten katseet kaupungilla kävellessä. En tiedä miltä tuntuu jos ei niitä katseita ja vihellyksiä saisi. Mutta olen niin tottunut, että osaan jo odottaa. Naurahdan vaan mokomille visertelijöille. Kiva kun on kesä, ja voi näyttäytyä todella naisellisena.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu