Löydänkö pian kämpän UK:sta? Olen etsinyt jo kauan ja muutto on edessä aivan pian. Aivan toivotonta hommaa. :/
Kiitoksia!
Kiitoksia!
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Onnistut tavoitteissasi ja pääset matkaan ennenkuin huomaatkaan! Oletko jättänyt parisuhteen ja/tai muun jotakin miestä koskevan asian taaksesi ja pakenet nyt menneisyyttäsi samalla?
Toivotan sinulle kaikkea onnea mitä edessä on oleva ja voimia sille ahkeroinnille mitä tulet tekemään, onnistut ja pärjäät toki kun teet kuten olet sopinut. Kaipuu kotiin sinulle tulee jäämään, joten älä sulje lähtiessäsi kaikkia ovia lopullisesti takanasi, vaan valmistaudu siihen, että palaat vielä takaisinkin.
oikeastaan olen jättänyt ihmissuhteen mikä painaa mieltä.. olen aina tehnyt tätä. muutan usein paikkakunnalta toiselle. nyt vaihtuu vaan maakin. Pärjään kyllä. Välillä ahdistaa kovastikin ja mietin että pärjäänköhän mutta nyt ei enää peruta. lentolippu on jo ja lähtö pian..