Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

[email protected]

Onko joku saanut tuohon firmaan minkäänlaista
yhteyttä,vihjeitä tai toimiiko koko lafka ollenkaan?
2952
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kokoajan painotetaan ammattimaisuutta ja 25 vuoden kokemusta, mutta kuitenkin tekstien sisällöstä voi jo päätellä, että varsin kevyt ammattilainen on tuon takana. No, hän mainitsee itsekkin pelaavansa rivit sadoilla euroilla. Ammattilaiset tosin harvemmin pelaavat alle 1000e:n laakeilla.

Sanoisin että sivuston takana on hyvän tason harrastaja, mutta ammattilaisesta tuskin voidaan puhua.

Äänestä
  • onkaan kertynyt?

    lieneekö ikää jo sen verran?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


huijaustako?? kirjoitti:

Onko joku saanut tuohon firmaan minkäänlaista
yhteyttä,vihjeitä tai toimiiko koko lafka ollenkaan?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu