Olen vähän yli nelikymppinen nainen ja kärsin siitä, että herättyäni en ehdi vessaan vaan pissit valuu pitkin reisiä. Muuten ei ole minkäänlaista pidätysongelmaa.
Mistä tällainen voi johtua?
En ehdi vessaan
Pissikinttu
1
1702
Vastaukset 1
- minullekin tuttua
kunnes sain lääkityksen alapään limakalvojen kuivuuteen.Siis estrogeenia.Sitä myydään apteekissa käsikauppatavarana et siis tarvitse reseptiä. Jo muutaman kerran käyttö auttoi vaivaan ja nykyään laitan rasvaa emättimeen vain 2-3 kertaa viikossa.Kannattaa kokeilla ainakin, kun ei se niin harvinaista ole että jo sinunkin ikäinen alkaa kärsimään kuivista limakalvoista.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Herkkyydestä
Toisessa ketjussa toivottiin keskustelua herkkyydestä. Aloitan omalla näkemykselläni. Mielestäni herkät ihmiset ovat l3071099Arvaako kukaan?
"Humalojalla metalliromun keräyspaikalla on kulkenut pitkin kevättä ja kesää joku henkilö, joka on vienyt sieltä kymmeni67925- 77908
- 71785
- 67721
Tuntuu pahalta meidän molempien puolesta
Anteeksi, että olen tällainen pelkuri. En vaan usko rakkauteen enää miehen ja naisen välillä omalla kohdalla. Tiedän, et40705Olen kiinnostunut sinusta, en seksistä
Vihjailuja toiseen suuntaan on tullut niin paljon, että asia on korjattava. En näe sinua esineenä, vaan hienona persoona34617- 44617
- 51569
- 42541