Hyvin

Hallituspuolueet saa elää kun pellossa nykyään.

On tosi erikoinen joukko kaiken "alojen" edustajia ja kun pm hoitaa pr tehtävät juorulehdissä niin kansa unohtaa kaikki peteyt lupaukset menoa kauhihstellessaan.
Minä äänestän edelleen perussuomalaisia niin johan tule meno muuttumaan.
3202
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Lissää porukkaa niin pääsette ensi vaalien jälkeen hallitukseen kepun ja kokoomuksen kanssa.
Veikkaan teille seuraavissa vaaleissa 15%:n kannatusta kunhan ette hölmöile ja annatta soinin hoitaa puhumisen ja muunkin julkisen esiintymisen.Siinä on kuulemma kansanmieleinen mies.Mitä olen ihmisten juttuja kuunnellut.Tiedä vaikka minäkin äänestäisin.

Äänestä
  • hallitukseen,onneksi eivät uskalla mennäkään jos joku ottaisi, ei siinä enää räksytettäisi

    Äänestä

  • eihän tuollaisia kirjoitti:

    hallitukseen,onneksi eivät uskalla mennäkään jos joku ottaisi, ei siinä enää räksytettäisi

    Se onkin ihan eri juttu ketä seuraavaan hallitukseen menee, tuskin mikään nykyisistä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Nakitettu kirjoitti:

Hallituspuolueet saa elää kun pellossa nykyään.

On tosi erikoinen joukko kaiken "alojen" edustajia ja kun pm hoitaa pr tehtävät juorulehdissä niin kansa unohtaa kaikki peteyt lupaukset menoa kauhihstellessaan.
Minä äänestän edelleen perussuomalaisia niin johan tule meno muuttumaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu