Eli tarkoittaa sitä, että Unibet tuplaa sijoituksesi 100 euroon asti (minimisijoitus 15 €). Eli käytännössä kun talletat 50 euroa, saat 100 euroa pelitilillesi tai tallettamalla 15 euroa saat 30 euroa. Lisäksi Unibet takaa ensimmäisen vetosi. Eli jos häviät, saat rahasi takaisin. Nyt kannattaa lunastaa tämä harvinaisen hyvä bonustarjous!!! Rekisteröidy osoitteessa:
http://clk.tradedoubler.com/click?p=57658&a=1309140&g=16752536
Tsemppiä peleihin!!
http://clk.tradedoubler.com/click?p=57658&a=1309140&g=16752536
Tsemppiä peleihin!!
Vastaukset 7
Vanhimmat
Onko Unibet luotettava, eli jos haluan nostaa rahat Unibetin tililta, saanko ne varmasti? Täytyypä miettiä oikein hyväkertoiminen ensimmäinen veto ...
luotettava. Ainoastaan se oli huonoa, että sain kerran jonkin verran rahaa tililleni, vaikken ollut sitä ansainnut. Noh, hyvä mulle.
Unibetin kanssa ole ollut. Bonukset on tullut niin kuin luvattu ja rahatkin olen saanut kiitettävästi tililleni kun olen halunnut. Suosittelen.
hyvä on unibet,ei ole ongelmia ollut ja nyt kaikenlisäksi vetoguru tarjoaa kotisivuillaan www.vetoguru.com ilmaisvihjeitä sähköpostiin kuukauden ajan kaikille uusille asiakkaille sen bonuksen lisäksi.siellä vetogurun sivulla on etusivulla suora linkki unibetin kirjautumissivuille,ei muuta kun vihjeet ja bonukset ja kaikki hyöty irti sanon minä !!!
Avasin tuon tilin ja talletin rahaa 50 euroa eli sain tilille siis 100 euroa. Voitin hieman yli 50 € eli nyt minulla on tilillä vähän yli 150 euroa. Voinko nyt siirtää omalle pankkitilille 100 euroa eli että Unibetin tilille jäisi se bonusraha 50 euroa?
Kun niissä tarjousehdoissa lukee näin:
- Ennen ensimmäistä kotitusta pelitililtä tai siirtoa casinolle/pokeriin, bonussumma tulee kierrättää vähintään kuusi kertaa urheiluvedonlyönnissä, Scratch Card -arvoissa tai Games-sivustolla.
Eli saanko nyt siirtää tililtä rahaa jos jätän vähintään sen 50 euroa Unibetin tilille? Vai pitääkö nyt minun pelata vähintään 6 kertaa 50 euroa ennen kuin saan siirtää rahaa omalle tililleni?
"...pitääkö nyt minun pelata vähintään 6 kertaa 50 euroa ennen kuin saan siirtää rahaa omalle tililleni?"
pitää pelata 300€:lla, vasta sitten siirto mahdollinen.
Eli juuri näinhän asia menee. Nyt tuo bonus on muuttunut, eikä ole enää risk free. Sen sijaan, bonus tarvitsee kierrättää vain 3 kertaa, eli pelata 150 eurolla vetoja. Bonuksen voi lunastaa alla olevasta linkistä ja se on edelleen 100% 50 euroon asti:
http://clk.tradedoubler.com/click?p=57658&a=1309140&g=16752536