Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Moi

Kuka on ollut viimeksi julkisilla paikoilla alasti ottamassa aurinkoa? Ei hibbareita?
2747
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

viimeksi Pihlajasaaressa. Väkeä oli paljon eikä runkkareita näkynyt kuin yksi. Naisiakin enemmän kuin pitkään aikaan. Tunnelma oli leppoinen :)

Äänestä

Tänään Yytterissä, siellä oli myös muutama kameran kanssa valokuvaamassa.
Kun he olivat saaneet kuvattua kuvansa, he lähtivät pois.
Parinkymmenen minuutin jälkeen toinen kuvaajista tuli muina miehinä rannalle nakuilemaan ja ilmeisesti ilman kameraansa. Kai tuo vei kameransa autoonsa turvaan.

Ei, ei nämä kameran kanssa siellä samanaikaiseti olleet. Toinen puolenpäivän aikaan ja toinen oli jotain kolmen jälkeen.

Tuuli teki päivästä aiempia viileämmän, mutta silti oli ihan hyvä nakuilupäivä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


oscarinkulli kirjoitti:

Kuka on ollut viimeksi julkisilla paikoilla alasti ottamassa aurinkoa? Ei hibbareita?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu