Tyttöystäväni ei halua suudella minua seksin aikana. Olen miettinyt tätä jonki verran että onko tämä ihan normaalia hän sanoo ettei saa henkeä kunnolla tai jotain semmoista..? kertokaa naiset kertokaa
Ei suutelua seksin aikana
8
5886
Vastaukset
- Nimetön
Niin muuten kyllä suutelemme paljon ja pussailemme yms yms. mutta sitten seksin aikana eiii ollenkaan.
- henki salpautuu
Mulle käy kans joskus niin, et tuntuu et tukehtuu kun suutelee seksin aikana. Johtuu siitä et seksi on niin ihanaa, että aivan hengästyy!:) Oot varmaan huomannu miten naisesi alkaa hengittää suun kautta kun kiihottuu ja rakastelee vauhdilla. Silloin tuntuu että nenän kautta ei sa tarpeeksi ilmaa, vaan tarvii suun hengittämiseen. Ei mitenkään paha asia, naisesi vaan nauttii niin että hengästyy!:)
- BiiSt
henki salpautuu kirjoitti:
Mulle käy kans joskus niin, et tuntuu et tukehtuu kun suutelee seksin aikana. Johtuu siitä et seksi on niin ihanaa, että aivan hengästyy!:) Oot varmaan huomannu miten naisesi alkaa hengittää suun kautta kun kiihottuu ja rakastelee vauhdilla. Silloin tuntuu että nenän kautta ei sa tarpeeksi ilmaa, vaan tarvii suun hengittämiseen. Ei mitenkään paha asia, naisesi vaan nauttii niin että hengästyy!:)
Tosta hengästymisestä se varmaan johtuu kun ei halua aktin aikana :)
- Nimetön
En halua minäkään kovin paljoa pussailla seksin aikana. Ei johdu hengästymisestä vaan ihan siitä, että haluan keskittyä nautintoon, suutelu seksin aikana ei välttämättä lisää nautintoa vaan muuttaa sitä. En tiedä, joskus on mukavaa suudella seksin aikana, mutta yleensä ei. Poikaystäväni on ihmetellyt kyllä samaa, eri asia ehkä miehelle.
- hottis75
Voiskohan johtua osittain huonosta suutelusta?
Mä oon ainakin huomannut että suuri osa kundeista suutelee suu ammolaan ja työntää kielen kitarisoihin asti, tai toinen paha huulen ja hampaiden väliin! Ällöä!
Pureminen tonen juttu mitä en suutelussa ymmärrä, pieni näykkiminen on joskus kivaa...
Joten tsekkaappa tyylisi ehkä tukehtumisen tunne johtuu siitä, että sinäkin suutelet suu ammollaan koko naamaa etkä ainoastaan suuta:)- Pehmohuuli
>>tai toinen paha huulen ja hampaiden väliin!
Hmmm...ja minä olen saanut monen miehen polvet notkahtamaan tekemällä tämän ;) Voihan se olla että tyylistä sekin on kiinni.
- hennez
Jos miettii itsensä tilanteeseen jossa on vauhti päällä ei halua todellakaan kiinnittää huomiota pusuun vaan haluaa nautiskella tunteesta. Yleensä jos pussaillaan pussaillaan toistemme niskoja ja kaulaa..
- se on ihanaaaa
Suudellaan seksin aikana ja nautinto on valtava!!!!
En haluaisi muuttaa sitä asiaa!!:)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Taisin tehdä virheen
Kaipaan sua enemmän kuin kuvittelin. Luulin, että helpottuisin, mutta olinkin täysin väärässä. Vieläkö vastaisit minulle874395Koronarokotus sattui oudon paljon nyt sairaanhoitaja Tanja 46 istuu pyörätuolissa
Pitkä piina piikistä Kun Tanja Vatka käy suihkussa, tuntuu kuin ihoa revittäisiin raastinraudalla irti. Hän on kärsinyt2143493Hyvä että lähdit siitä
Ties mitä oisin keksinyt jos oisit jäänyt siihen, näit varmaan miten katoin sua.... 😘🤭😎💖473086Nyt tuntuu siltä, että on pakko päästä puhumaan kanssasi
Tuntuu että sekoan tämän kaiken takia. Miehelle852839Olisitko mies valmis?
Maksamaan naisellesi/vaimollesi/tyttöystävällesi elämisestä syntyvät kulut, ruokailun, vuokran ja muut välttämättömät me3872559- 2042392
- 431791
- 781635
vieläkin sanoa voin...
💖💛💖💛💖💛💖💛💖 💛 Beijjjbeh 💛 Kaks vuotta tänään täällä. Miten hitossa jotkut on jaksaneet kymmeniä vuos231438Nainen onko sulla supervoimmia ?
Voisitko auttaa miestä mäessä? Tarjota auttavan käden ja jeesata tätä miestä? Tai antaa olla et sä kuitenkaan auta.391432