Hei!
Kaipaisin tietoa tuosta Tjäreborgin vauvapaketista, tarkemmin siihen kuuluvista rattaista! Millaiset ne ovat ja käykö ihan vauvallekin, eli meneekö selkänoja alas? Ja onko niissä kuomu?
Olemme lähdössä syyskuussa Turkkiin, Sunwing Side Beach-hotelliin Siden kylään. Varasin meille vauvapaketin, kun mukaan on lähdössä tuolloin 5kk vanha vauvamme.
Mietin kuitenkin, että pitäisikö tuo paketti vielä peruuttaa ja ottaa omat matkarattaat mukaan... Jos rattaat on tosi hempulat sateenvarjorattaat, niin emme valitettavasti tee niillä mitään :-/ Vauva tarvitsee kuitenkin rattaat, joiden selkänojan saisi makuuasentoon tai ainakin hyvin lähelle sitä ja kuomu tuolla helteessä on ihan ehdoton!
Olisi hienoa, jos löytyisi varmaa tietoa asiasta :-) Tuo kohde ainakin on ihan uusi! Voisikohan olettaa, että rattaatkin uusia... :-)
Millaiset rattaat kuuluu vauvapakettiin?
1
1507
Vastaukset
- Tjäreborg
Hei ! Uudessa Sunwing Side Beachissa Bambinopakettiin sisältyvät tarvikkeet ovat aivan uusia. Bambinopakettiin sisältyvät rattaat ovat sateenvarjorattaat, joissa ei ole säätömahdollisuutta täydelliseen makuuasentoon. 5 kk vauva ei todennäköisesti vielä istu tukevasti, joten ottaisin ehdottomasti näin pienelle omat vaunut matkalle mukaan. Ne saa kuljetettua ilman lisämaksua Finnairin tilauslennoilla ja kentillä liikkuminenkin olisi helpompaa matkatavaroiden kanssa. Voitte tässä hotellissa varata myös pelkän pinnasängyn pienelle vauvalle, mikäli syöttötuoli ja matkarattaat eivät ihan vielä ole tarpeellisia ja mukana on omat vaunut.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 172413
- 441261
Piilorikollisuutta Puolangan päätöksentekoelimissä? Kyllä! Julkisesti todistettu!
Kyösti (kesk) rehenteli julkisissa tiedotusvälineissä tehneen jo ennen vaaleja sopimuksen kokoomuksen ehdokkaiden kanssa70907Miten suomalaiset miehet
On usein niin aikaansaamattomia? Odottavat prinsessapalvelua. Odottavat, että nainen tekee aloitteen, että nainen pyytää135848- 45841
- 59807
- 42786
Eräs läheinen sanoi
Että mies kyllä ottaa aina itse yhteyttä, jos on kiinnostunut. Oli tilanne mikä hyvänsä. Kuulemma kuvittelin koko jutun.44755Eduskunnassa valmistaudutaan jo persujen täydelliseen romahdukseen - Koko paska kaatuu hetkessä
– On mahdollista, että käy kuin Assadin Syyrialle tai Ceaușescun Romanialle: koko paska kaatuu aivan hetkessä, kun tarpe164742Iloista ja aurinkoista pääsiäistä kaikki palstan kivat sinkut :)
Täällä on näköjään vähän huono meininki tarttunut kuin tuolta muualta mutta pidetään edelleen tämä puoli suht positiivis130694