ei ole järkeä syödä lääkkeitä

Psykatrit yrittää lannistaa. Lopeta lääkkeet! omaisilla ei ole poliisivaltuuksia. Lääkkeet aiheuttaa PAHOJA SIVUVAIKUTUKSIA.OTA LÄÄKKEET NIIN ETTEI OMAISET HUOMAA. Hämää ja palastele lääkkeet valmiiksi ja kaada ne käteen ja "loput" takaisin laatikkkoon jos kusipäät valvoo. Oikeasti vedä ylimääräiset vessanpönttyyn! Ole sankari ja näytä psykiatreille!
1293
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Reilua lääkevieroitushoitoa Helsingissä tarjoaa World Trade Centerin lääkäriasema Diacor.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


juuusrw kirjoitti:

Psykatrit yrittää lannistaa. Lopeta lääkkeet! omaisilla ei ole poliisivaltuuksia. Lääkkeet aiheuttaa PAHOJA SIVUVAIKUTUKSIA.OTA LÄÄKKEET NIIN ETTEI OMAISET HUOMAA. Hämää ja palastele lääkkeet valmiiksi ja kaada ne käteen ja "loput" takaisin laatikkkoon jos kusipäät valvoo. Oikeasti vedä ylimääräiset vessanpönttyyn! Ole sankari ja näytä psykiatreille!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu