En tiedä oonko outo, mutta siksipä tänne fetissipuolelle kirjoitankin: Mua kiihottaa nimittäin suuresti ajatus siitä, että joku "panee mut paksuks" eli suoraan sanottuna siittää. Enkä ole mikään lestadiolainen tai muu hihhuli, vaan ihan tavallinen 3-kymppinen perheellinen nainen. Silloin kun päätettiin "tehdä" lapsia niin olin aina ihan kiimassa kun tiesin, että joka panolla voisin tulla raskaaksi. Nautin suuresti siitä tunteesta kun miehen sperma syöksyy mun sisään ja kuinka pillu on täynnä sitä itseään. Alkukantaiset vaistot näköjään ohjaa hyvin vahvasti. Onko kellään muulla vastaavia haluja? Ehkäpä pitäiskin kääntyä jonkun uskonlahkon puoleen missä naiset on jatkuvasti paksuna...=)
Siitoshaaveita
m@nn@@
41425
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
http://psychologytoday.com/articles/pto-20021002-000009.html
Tuosta on tehty tutkimustakin, kuten linkissä näkyy.
Miehenä musta tuntuu ihanalta ajatus naisen siittämisestä....Ajatus naisen täyttämisestä kuumalla spermalla on myös ihana! Alkukantaiset vaistot varmaan ohjaa:)
En tiedä, kuuluuko tuo sinun tarinasi fetissipuolelle, mutta tama minun fantasiani kumminkin. Olen sen verran tuhma tyttö, perheellinen äiti itse asiassa minäkin, että minua on kiihottanut ja askarruttanut tuo jossakin näkemäni glory hole –tilanne. En tiedä, onko sille suomennosta, ja mikähän se olisi.
Ylistysreikä?
Jotenkin uskonnolliselta se minusta kumminkin tuntuu. Sellaiselta, joka ei kuulu tähän normaalimittakaavaiseen maalliseen elämään.
Jossakin on siis seinä, siinä pyöreä reikä ja sen takana mies. Toinen mies tuo vaimonsa seinän toiselle puolelle. Koputuksin tai muunlaisin merkein varmistetaan, että toisella puolella on joku, ja niin aloitetaan toiminta.
Nainen riisuu housunsa, vieras työntää jäykän elimensä reikään. Nainen tutkii sitä, tunnustelee kädellään, kääntyy, kumartuu ja auttaa miehen sisäänsä. Aviomies tarkkailee tilannetta, ottaa kuvia, koska sellaisia olen nähnyt.
Voi olla, että tällaista ei ihan todellisuudesta tapahdu. Ehkä USA:ssa?
Mutta kaikki on tässä toisin. Vieras mies on itse asiassa avuton. Hän on luovuttanut elimensä seinän toisella puolella olevien käsiin. Nainen on sen hyväksynyt. Hän hyväksyy kenen tahansa elimen, se kuuluu pelisääntöihin. On se mustan miehen tai valkoisen, nuoren pojan tai tuhmilla teillä olevan perheenisän, papin tai poliisin.
Se hyväksytään sellaisena kuin se on, eläimellisen paljaana. Kumiahan ei käytetä. Nainen on aktiivinen osapuoli, mutta tilanteen armoilla hänkin. Toisella puolella on kuka tahansa, niin kuin tälläkin puolella. Kohtaaminen on arpapeliä, leikkiä, mutta kohtalokasta. Vertautuu venäläiseen rulettiin.
Nainen pelaa sitä pimpillään, hallitsee miestä. Hän on ottanut terskan sisäänsä, puristelee sitä, suutelee märällä häpyaukolla, tuntemattoman miehen pulleaa, vankkaa, liukasta terskaa.
Hitaasti, rauhallisin liikkein nainen ottaa miehen syvemmälle, totuttautuu rytmiin, tuntee koon ja tutun muodon. Puristaa, löysää, puristaa taas, kiihottuu itsekin.
Mies vain on. Hän on työntynyt reikää vasten, sulkenut silmänsä. Nauttii.
Nainen tuntee, kuinka kiihottunut mies on, räjähtämispisteessä. Mutta nainen ei kiirehdi, hidastaa pikemminkin, liikkuu edestakaisin pitkin, hekumallisin vedoin. Löysää, puristaa, löysää taas. Ylistää, palvoo uroksen jumalallista mahtia.
Sitten äkkiarvaamatta mies tulee. Nainen tuntee sen siemensyöksyn rytmikkäinä sykähdyksinä, kalun pontevina sytkähdyksinä, murahteluna seinän takaa.
Nainenkin saa, melkein. Hän tuntee, kuinka lämmin neste alkaa valua hänen reisilleen, tipahdella lattialle, ja hän vetäytyy lopsahtaen.
Paperia, huh. Housut jalkaan. Käsi miehensä kainalossa hän poistuu sukuelin täynnä tuntemattoman uroksen spermaa.
Kyllä tuo on miehinenkin fantasia. Monta kertaa
on vaimon kanssa rakastellessa pyörinyt sama
kiihottavana lisäpotkuna mielessä...
Tässä sitä nyt siemennetään emäntää oikein juurta
jaksaen niin että kohta voi taas olla tissit
pinkeinä ja sitten jo siemen purskahtaakin
niin että osa valuu lakanoille. :)