Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Galaxy 29.6

Olis kiva löytää toinen nuori pari viettämään iltaa seksin merkeissä ja muutenkin iltaa viettäen. Ehkä mieskin kävis, mutta pelkkään "katseluun". Vaimo on 29v,158cm,43kg ja mies 31v,168cm,62kg. Ei aikaisempaa kokemusta.
1724
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Tääl ois pari m28,88 ja n27,70 halukas kokeilemaan . Ei aiempaa kokemusta meilläkään

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Nuori Pari kirjoitti:

Olis kiva löytää toinen nuori pari viettämään iltaa seksin merkeissä ja muutenkin iltaa viettäen. Ehkä mieskin kävis, mutta pelkkään "katseluun". Vaimo on 29v,158cm,43kg ja mies 31v,168cm,62kg. Ei aikaisempaa kokemusta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu