Psykiatrit ja mielenterveyshoitajat ja vanhempanne eivät ole kiinnostuneita terveydestänne. Jos olisivat niin miksi määräisivät lääkkeitä(myrkkyjä) jotka vie terveytenne. Jos olet sairaalassa näyttele kuuliaista ja kun pääset vapaaksi vedä lääkkeet vessanpytystä. Lopeta lääkkeet vähän kerrallaan vähentäen. TULET TOIMEEN ILMAN LÄÄKKEITÄ. muista että omaisilla ei ole poliisivaltuuksia. Jos lopetat he EIVÄT VOI TODISTAA MITÄÄN JOS OLET OVELA.
Älä usko psykiatreja!
jätkä Kalkusta
41161
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 14 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Puhutko jostain tietystä lääkkeestä? Mitä tarkoitat tuolla terveyden menettämisellä lääkkeiden takia?
Puhui varmaan neurolepteistä kun se puhui myös sairaalasta ja sieltä pois pääsemisestä, niin kyseinen viesti on varmaan suunnattu vakavista mielenterveysongelmista kärsiville. Joku skientologi toi aloittaja varmaan on tai sitten itekkin potilas.
Omasta kokemuksestasko puhut? Aika kovia sanoja tollaseet. Ehkä olet vain ite yrittänyt harhauttaa lääkäreitä ja vanhempiasi leikkimällä jotain muuta mitä olet ja olet sitten saanut 'lääkitystä'.
ilman lääkkeitä menee entistä huonompaan kuntoon.