Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

millainen paras...

Mikä on paras kulli imeä, onko niillä väliä??? entä miten haluatte että teitä nuollaan???
31707
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

...paras on ympärileikattu, normaalikokoinen kulli. Tärkeintä kuitenkin on se, että se on puhdas.
Nuolemisessa, mulle on tärkeintä se, että mies nauttii siitä, mitä tekee. Tai ainakin teeskentelee hyvin. Jos näyttää siltä, että mies tekee sen vastentahtoisesti, koko jutusta menee terä.

Äänestä
  • Itse nautin naisen nuolemista samalla kun kullini uppoaa naisen suuhun, mahdollisimman syvälle... ja hitaasti.... ;)

    Äänestä

Ympärileikattu. Ainoa, minkä tykkään ottaa suuhun!
Ja on muuten hygieniakysymyskin. Kun sinne esinahan alle tuppaa teillä miehillä jäämään jotain hajua..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Mies!! kirjoitti:

Mikä on paras kulli imeä, onko niillä väliä??? entä miten haluatte että teitä nuollaan???

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu