Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

ja päivän jorkit

kun teitä ne kerran kiinnostaa...

29/2 1,02 (1,55).....42/2 1,10 (2,75)....43/2 1,11 (2,70 ja loppulistan paras 98/2 1,35 (4,55)
3609
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Köyhät kiitämme! Ja jos osuu, kehumme Jormaa, jos ei, haukumme lyttyyn

Äänestä
  • on kun ette oo ollu ajoissa hereil!

    Äänestä

  • noista enää kirjoitti:

    on kun ette oo ollu ajoissa hereil!

    kun saa ilmaseks Jopen vinkkejä

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


tuotantotyöntekijä kirjoitti:

kun teitä ne kerran kiinnostaa...

29/2 1,02 (1,55).....42/2 1,10 (2,75)....43/2 1,11 (2,70 ja loppulistan paras 98/2 1,35 (4,55)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu