Sturm und Drang

Jeppe-fani

Kuka tykkää sturm und Drangista? Musta se on maailman paras bändi!!! Kuka on söpöin? Musta ehdottomasti JEPPE

5

553

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • AmandaHautamaa

      Mä tykkän Sturmiksista ja andre on söpöin mutta eikö ois ollut viisaampaa laittaa tää johonkin muuhun, vaikka ari koivusen kohtaan? siis iha vitut ku täällä ei oo SuDille omaa keskustelupalstaa!

      • Its Only Rock'n Roll

        Ikäisikseen hyviä soittajia...en fanita mut ans kattoo :D


      • Ari Koivusen

        palstalle? Täällähän on myös palsta Muut bändit, jossa voi keskustella sellasist bändeistä joilla ei viel ole omaa palstaa. Sturmiksista vois myös pamlata Kotimainen heavy & metalli-, rock. tai vaikka Yleistä musiikista palstoilla. Turha mennä tuputtamaan SuDia jonkun toisen bändin tai artisten palstalle. Sellasesta syntyy yleensä vain negatiivista palautetta.


    • Thunderball

      Mun mielestä ketkään noista ei oo söpöjä, mutta kyl ne hyvää musaa tekee vaikka on noin nuoria

      • Jeppe-fani

        Juups! Jeppe on paras!! Mä Jepetän! ;)


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Klaukkalan onnettomuus 4.4

      Klaukkalassa oli tänään se kolmen nuoren naisen onnettomuus, onko kellään mitään tietoa mitä kävi tai ketä onnettomuudes
      Nurmijärvi
      102
      4447
    2. Yleltä tyrmäävä uutinen

      Ylen uutisen mukaan Raamattu on keksitty n. 2600. Putoaako kristinuskolta pohja kokonaan alta pois? https://yle.fi/a/74
      Luterilaisuus
      382
      1168
    3. Missä mustasusi on?

      Suden aloituksia ei ole näkynyt moneen päivään.
      Ikävä
      186
      1042
    4. Pakko kertoa mies

      Äitini tietää, että olen ihastunut sinuun. 😳 halusin että hän näkisi sinun kuvan ja pyysin googlaamaan sinua. Kommentti
      Ikävä
      109
      1022
    5. Sinä vain tulit elämääni

      Ja joku tarkoitus sillä on ollut. Näyttämään mitä olen ja kuinka arvokas voisin olla. Se muutti ja käänsi elämäni suunna
      Ikävä
      83
      893
    6. Millaisia ajatuksia on kaivatusta ja tilanteestanne tänään?

      Kerro omista mietteistäsi tai lähetä terveisiä. Ehkä hän lukee ja lähettää sinulle takaisin omia mietteitään.
      Ikävä
      47
      891
    7. Miten koskettaisit häntä?

      Miten lähestyisit jos hän olisi lähelläsi nyt..
      Ikävä
      64
      881
    8. Mitä ajattelet

      Kaivattusi uskosta tai onko hän uskossa?
      Ikävä
      64
      846
    9. Riitta-Liisa ja Toni Roponen: Ero! Riitta-Liisa Roponen kertoo asiasta Instagramissa.

      Riitta-Liisa ja Toni Roponen eroavat. Riitta-Liisa Roponen kertoo asiasta Instagramissa. – Talvi on ollut elämäni synk
      Maailman menoa
      10
      837
    10. Onko se niin

      Että meillä molemmilla on niin isot egot ettei voi alentua myöntämään kuin tykkää toisesta
      Ikävä
      64
      816
    Aihe