Juhannus?

Missä tampereella voi viettää juhannusta? Onko porukkaa missään?
3550
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Härmälän leirintäalueella on varmasti jotain, itseäni kiinnostaa lähinnä minne baarijuhannusta viettävä vähälukuinen porukka pääasiassa suuntaa tai mitkä baarit ovat edes auki.

Äänestä

Aika paljon riipuu säästä. Aika varma paikka ovat keskustan baarit. Oli sää kuin sää, niin kyllä sieltä väkeä löytyy.
Kaupin rannoilla voi ihailla Nässyn pintaa ja harrastaa kaikenlaista, kun vain huolehtii ympäristöstään. Leirintäpaikat ovat yksi mahdollisuus, mutta kännipäiset ovat niissä ongelma.

Äänestä

Viikinsaareen vaan laivalla tansseihin ja katsomaan kokkoa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mr. durp kirjoitti:

Missä tampereella voi viettää juhannusta? Onko porukkaa missään?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu