Kaverin kanssa

saunassa

Olimme kaverini kanssa kai siinä 16 v:n paremmalla puolella ja kerran, kun vanhempani olivat mökillä, pyysin kaveriani lauantai-illan seuraksi saunomaan´. Otettaisi parit oluet jne.

Katselimme vähän telkkaria saunan lämmitessa ja keskusteltiin kaikennäköisistä. Juttu tietenkin luisti lopulta seksiin ja Mika alko kyselemään, että millon olin ollut likkojen kanssa sängyssä?

Kerroin kaikennäköstä. Tosiasia oli, ettäen ollut vielä koskaan päässyt oikein naimaan.Olimme joskus nuorempana yhdessä runkanneet videon edessä, joten tälläset seksijutut ei häirinnyt kumpaakaan.

Parin oluen jälkeen saunakin oli valmis ja sitten löylyyn. Saunassa tarinat jatku ja minulla alko ottamaan saunan lämmössä eteen. Vilkasin kaverini Mikan kalua ja huomasin pientä pullistumissa siinäkin. Nyt otin kullini rohkeasti käteen, sillä se seisoi jo täyttä päätä. Molemmat kehuimme, miten hyvältä se tuntuu runkata saunassa. MIka kysyi:

-Oletko koskaan runkannut keneltäkään?
-No en tietenkään. Vastasin hänelle.
-Haluaisitko koettaa minulta, hän jatkoi ja samassa otti kiinni minun kullistani.

Pian olimme toistemme kimpussa ja runkkasimme aika mnopeasti toisillemme orgasmin. Sitten suihkuun pesemään vatsalla lentäneet spermat pois.

Olohuoneessa jatkoimme telkkarin edessä, tällä kertaa etsi hyvän pornofilmin ja ilta päättyi siihen, että ihan oikeasti imimmme toisiltamme ja sain eka kerran sperman suuhuni. Se tuntui oudolta, mutta ei meitä hävettänytkään. Nyt seurustelemme vakituisesti molemmat, mutta silloin tällöin saatamme uusia saunajutun. Tyttöystävämme eivät tiedä asiasta mitään.

2

10213

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • joo

      Paska! :(

    • ....

      Hyva juttu, ja kiihottava.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. 6 kW saunan lämmityksestä kohta 10 euron lisämaksu / kerta

      Kokoomuslainen sähköyhtiöiden hallitsema Energiavirasto ehdottaa 5 kW:n rajaa, jonka ylittämisestä tulee lisämaksu. Tark
      Maailman menoa
      146
      5485
    2. Minja jytkyttää vas.liiton kannatusta ylöspäin

      Alkaa raavaat duunarimiehetkin palaamaan vasemmistoliiton kannattajiksi. Eduskunnassahan on vain kaksi työntekijöiden p
      Maailman menoa
      136
      3588
    3. "Mitä sä nainen tuot sitten pöytään" ?

      Jos mies provaidaa ja suojelee... Pitääkö miesten kysyä tuollaisia?
      Ikävä
      126
      3329
    4. Ekologinen kommunismi tulee voittamaan fossiilikapitalismin

      Kiina on mahtitekijä uusiutuvien energialähteiden kehityksessä, ja Trump osoitus viimeisestä öljyn perään itkemisestä, m
      Maailman menoa
      36
      3213
    5. Mies, kerro minulle vielä jotakin aivan uniikkia

      ja ainutlaatuista minkä vain me kaksi voisimme ymmärtää jos olemme sen kokeneet ja eläneet, jotta ihan varmasti tietäisi
      Tunteet
      43
      2704
    6. Oikeistopuolueiden kannatus vain 37,8 %, vasemmiston 43,0 %

      Keskustaan jää 17,4 prosenttia ja loput ovat sitten mitä ovat. Mutta selvästikin Suomen kansa on vasemmalle kallellaan.
      Maailman menoa
      43
      2287
    7. Tiedän ettei

      Meistä mitään tule. Toinen oli sinulle tärkeämpi
      Ikävä
      23
      2223
    8. Hyviäkin uutisia tulossa, hallinto-oikeus asettaa toimeenpanokieltoon

      Hyvinvointitalon työmaa pysähtyy. Rillankivi+energia ja vesi kytkyrahanpesu stoppaa. Tytäryhtiöiden hallitusjäsenet+kon
      Pyhäjärvi
      229
      2166
    9. prööt prööt nyt ottaa vihervassaria pattiin!

      Korvatkaa R kirjaimet L kirjaimilla ja sanokaa ääneen "Jari Kurri etsii pakoputkiautossaan jarruja".
      Maailman menoa
      11
      1904
    10. Gallup: Mikä on ollut mielestäsi paras tv-sarja ikinä?

      Gallup: Mikä on ollut mielestäsi paras tv-sarja ikinä? Onko se joku suomalainen viihdepläjäys, brittirikossarja, amerikk
      Tv-sarjat
      93
      1816
    Aihe