Olimme kaverini kanssa kai siinä 16 v:n paremmalla puolella ja kerran, kun vanhempani olivat mökillä, pyysin kaveriani lauantai-illan seuraksi saunomaan´. Otettaisi parit oluet jne.
Katselimme vähän telkkaria saunan lämmitessa ja keskusteltiin kaikennäköisistä. Juttu tietenkin luisti lopulta seksiin ja Mika alko kyselemään, että millon olin ollut likkojen kanssa sängyssä?
Kerroin kaikennäköstä. Tosiasia oli, ettäen ollut vielä koskaan päässyt oikein naimaan.Olimme joskus nuorempana yhdessä runkanneet videon edessä, joten tälläset seksijutut ei häirinnyt kumpaakaan.
Parin oluen jälkeen saunakin oli valmis ja sitten löylyyn. Saunassa tarinat jatku ja minulla alko ottamaan saunan lämmössä eteen. Vilkasin kaverini Mikan kalua ja huomasin pientä pullistumissa siinäkin. Nyt otin kullini rohkeasti käteen, sillä se seisoi jo täyttä päätä. Molemmat kehuimme, miten hyvältä se tuntuu runkata saunassa. MIka kysyi:
-Oletko koskaan runkannut keneltäkään?
-No en tietenkään. Vastasin hänelle.
-Haluaisitko koettaa minulta, hän jatkoi ja samassa otti kiinni minun kullistani.
Pian olimme toistemme kimpussa ja runkkasimme aika mnopeasti toisillemme orgasmin. Sitten suihkuun pesemään vatsalla lentäneet spermat pois.
Olohuoneessa jatkoimme telkkarin edessä, tällä kertaa etsi hyvän pornofilmin ja ilta päättyi siihen, että ihan oikeasti imimmme toisiltamme ja sain eka kerran sperman suuhuni. Se tuntui oudolta, mutta ei meitä hävettänytkään. Nyt seurustelemme vakituisesti molemmat, mutta silloin tällöin saatamme uusia saunajutun. Tyttöystävämme eivät tiedä asiasta mitään.
Kaverin kanssa
saunassa
2
10041
Vastaukset
- joo
Paska! :(
- ....
Hyva juttu, ja kiihottava.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Yksi päävastuullinen heitti lusikan nurkkaan.
Toivottavasti omaisuuden hukkaamiskielto tulee välittömästi.162121Purrasta tehty huoli-ilmoitus
Näin lehti kertoo https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/0f1cfaf0-d4e4-4a97-9568-c27b3199b0162011670Parrakkaat miehet ovat inhottavia ja vastenmielisiä
Ennen Suomi ja koko maailma oli täynnä kasvonsa hyvinhoitavia miehiä. Tänä päivänä lähes kaikki miehet ovat kuin jotain1701624Pelottaa kohdata hänet
En tiedä jaksanko tai kykenenkö. Tuntuu jättimäiselle vuorelle kiipeämiseltä. Pitäisikö luovuttaa. Pitäisi. En jaksa nyt1011389Olisin halunnu vaan tutustua
Ja kevyttä olemista... Mutta ei sitten. Ehkä mies säikähti, että haluan heti kaiken. 😅 Kävisi ihan sellainen kevyt meno391229Kokoomus haluaa leikata vielä lisää sosiaaliturvasta
Kokoomuksen Sanni-Granhn Laasonen pyytänyt KELA:aa selvittämään mistä leikataan vähäosaisilta vielä lisää sosiaaliturvas1511029Naiseni on todellinen seksipeto
Vaikka pukeutuu ihan kasuaalisti julkisilla paikoilla. Mutta näin tämän läpi ensisilmäyksellä ja sain seksipedon kaivatu501009- 84978
Totuus Sofian miljonääristä :miljoonien velkataakka painaa miestä.
Näin se totuus tulee jokaisesta ja seiskalehden uutiset kertoo totuuden vihdoinkin.144889Nina Mikkonen avoimena "vapinataudistaan"- Demonstroi oireet yllättäen tv-kameroiden edessä: "Se..."
Nina Mikkonen oli Viiden jälkeen -ohjelmassa ti 12.8. ja kertoi perinnöllisestä sairaudestaan ja mm. sairauden vaikutuks14861