Kaverin kanssa

saunassa

Olimme kaverini kanssa kai siinä 16 v:n paremmalla puolella ja kerran, kun vanhempani olivat mökillä, pyysin kaveriani lauantai-illan seuraksi saunomaan´. Otettaisi parit oluet jne.

Katselimme vähän telkkaria saunan lämmitessa ja keskusteltiin kaikennäköisistä. Juttu tietenkin luisti lopulta seksiin ja Mika alko kyselemään, että millon olin ollut likkojen kanssa sängyssä?

Kerroin kaikennäköstä. Tosiasia oli, ettäen ollut vielä koskaan päässyt oikein naimaan.Olimme joskus nuorempana yhdessä runkanneet videon edessä, joten tälläset seksijutut ei häirinnyt kumpaakaan.

Parin oluen jälkeen saunakin oli valmis ja sitten löylyyn. Saunassa tarinat jatku ja minulla alko ottamaan saunan lämmössä eteen. Vilkasin kaverini Mikan kalua ja huomasin pientä pullistumissa siinäkin. Nyt otin kullini rohkeasti käteen, sillä se seisoi jo täyttä päätä. Molemmat kehuimme, miten hyvältä se tuntuu runkata saunassa. MIka kysyi:

-Oletko koskaan runkannut keneltäkään?
-No en tietenkään. Vastasin hänelle.
-Haluaisitko koettaa minulta, hän jatkoi ja samassa otti kiinni minun kullistani.

Pian olimme toistemme kimpussa ja runkkasimme aika mnopeasti toisillemme orgasmin. Sitten suihkuun pesemään vatsalla lentäneet spermat pois.

Olohuoneessa jatkoimme telkkarin edessä, tällä kertaa etsi hyvän pornofilmin ja ilta päättyi siihen, että ihan oikeasti imimmme toisiltamme ja sain eka kerran sperman suuhuni. Se tuntui oudolta, mutta ei meitä hävettänytkään. Nyt seurustelemme vakituisesti molemmat, mutta silloin tällöin saatamme uusia saunajutun. Tyttöystävämme eivät tiedä asiasta mitään.

2

10264

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • joo

      Paska! :(

    • ....

      Hyva juttu, ja kiihottava.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Porvarimediat paniikissa demareiden huiman kannatuksen vuoksi

      Piti sitten keksiä "nimettömiin lähteisiin" perustuen taas joku satu. Ovat kyllä noloja, ja unohtivat sen, että vaalit
      Maailman menoa
      98
      6458
    2. KATASTROFI - Tytti Tuppurainen itse yksi pahimmista kiusaajista!!!

      STT:n lähteiden mukaan SDP:n eduskuntaryhmän puheenjohtaja Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti
      Maailman menoa
      360
      5994
    3. Mikä siinä on ettei persuille leikkaukset käy?

      On esitetty leikkauksia mm. haitallisiin maataloustukiin, kuin myös muihin yritystukiin. Säästöjä saataisiin lisäksi lei
      Maailman menoa
      60
      2923
    4. Lääppijä Lindtman jäi kiinni itse teosta

      Lindtman kyselemättä ja epäasiallisesti koskettelee viestintäpäällikköä. https://www.is.fi/politiikka/art-2000011780852
      Maailman menoa
      109
      2374
    5. Juuri nyt! Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti

      Ai että mä nautin, Tytti erot vireille! "Käytös on kohdistunut avustajia ja toisia kansanedustajia kohtaan, uutisoi STT
      Maailman menoa
      107
      2048
    6. Onko kaivattusi

      liian vetovoimainen seksuaalisesti?
      Ikävä
      125
      1774
    7. Puolen vuoden koeaika

      Voisi toimia meillä. Ensin pitäis selvittää "vaatimukset" puolin ja toisin, ennen kuin mitään aloittaa. Ja matalalla pro
      Ikävä
      19
      1653
    8. Tytti Tuppurainen nöyryyttää avustajiaan

      Tytti Tuppurainen nöyryyttää SDP:n eduskuntaryhmän kokouksissa sekä avustajia että kansanedustajia. Hän nolaa ihmisiä ju
      Kotimaiset julkkisjuorut
      181
      1320
    9. On todella hassua

      Ajatella että pitäisit erityisen kuumana tai seksikkäänä?
      Ikävä
      73
      1217
    10. Huomaatteko Demari Tytti ei esitä pahoitteluitaan

      Samanlainen ilmeisesti kuin Marin eli Uhriutuu no he ovat Demareita ja muiden yläpuolella siis omasta mielestään
      Maailman menoa
      33
      1178
    Aihe