Kun mua ei enää haluta olla mieheni kanssa sängyssä? Etukäteen jo tiedän,että hän haluaa ensin suudella pitkään ja sitten nuolee pimppini todella kauan ja hartaasti.Samalla hän onanoi itseään,en ymmärrä.Hyvin harvoin siitin on sisälläni.Tiedän kyllä,että pimppini on kyllä siten "kulunut"synnytyksistä.
Mutta kun tympii aina maata selällään ja hän vain nuolee.
Onko kellään samoja kokemuksia??
Tapahtuisi edes kerran,etta se tapahtuisi päivällä keittiössä,olohuoneessa,missä vain.
Mutta kun aina sama paikka ja melkein aina saman kellon aikaan ,eli kympin uutisten jälkeen....
Ta
MITÄHÄN
TEKISIN?????
2
1126
Vastaukset
- Ape.
puhumisen lahjaa annettu. Turhaa täällä itket, puhu miehellesi.
- lisää pitäisi
käyttää.
Puhumalla kun asiat eivät ole sujuneet..Nyt kun ei vain enää viitsi edes puhua.
Tunnen, että hän menee lukkoon aivan täysin kun alankin edes taas sitä samaa jankkaamaan.
Olenkin ajatellut asiaa,että hänen kotikasvatus on kaiken takana. Siellä on varmaan sanottu"jos sitä teet,,niin peiton alla ja pimeässä"
Voisinko olla oikeassa.Vaikuttaako se vielä mieheen nelikymppisenä???
Olen kuitenkin käyttänyt kaiken mielikuvitukseni ja yrittänyt syöttää sitä hänellekin. mutta kun ei niin ei.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomen kansa haluaa Antti Lindtmanista pääministerin
Lindtman on miltei tuplasti suositumpi kuin etunimikaimansa Kaikkonen. Näin kertoo porvarimedian teettämä kysely. http2804733Vain 21% kannattaa Lindtmania pääministeriksi
se on selvästi vähemmän kuin puolueen kannatus, mites nyt noin?1353056Miksei Björn Wahlroos jaa rahaa köyhille?
Esimerkiksi Nordean tiloissa? Vai tuovatko ne köyhät hiekkaa marmorilattioille ja siksi ei pysty mursunviiksi pystyyn k422918Jouluksi miettimistä: kuka tai mikä valmistaa rahan?
Nyt kun on ollut vääntöä rahasta ja eritoten sen vähyydestä, niin olisi syytä uida rahan alkulähteille, eli mistä se syn281531Julkinen sektori on elänyt aivan liian leveästi yli varojensa!
Viimeisen 15 vuoden aikana julkisen puolen palkat ovat nousseet n. 40%, kun taas yksitysellä sektorilla vain n. 20%. En2271232- 471169
Yksikään persu ei ole saanut Nobelin palkintoa
Kertoo paljon persujen älyn puutteesta. Demareista mm. Ahtisaari on kyseisen palkinnon saanut.7976Emme koskaan keskustelleet kasvotusten syistä välirikollemme
Enkä voisi kertoa perimmäistä rehellistä syytä. Kerroin sinulle pintapuolisen ”paketin” ja otin tavallaan omalle vastuu58961Paskalaista valokuitulakiin
Nyt maksajiksi joutuvat kaupunkilaiset eivätkä mökkiensä ulkohuusseissa kakistelevat mummot. Nimittäin EU määrää jokais52959Miten antaa merkki hyvin eri ikäiselle miehelle, että kertoisi toiveensa ja ajatuksensa?
Olen pitkään pitänyt miehestä, joka myös varmasti minusta. Hän ei tosin kerro ihastumisesta, eli voi hyvin olla, että tu78931