kiihottaako bodarit
isot kädet?
104464
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
hartiat ja käsivarret. Jos ne on todella lihaksikkaat, mitä isommat sen parempi, niin on iso plussa !
Greg Valentino... ihan pelle mies. Täynnä silikonisiirrännäisiä koko äijä.
Isoista käsistä (kämmenistä) tietää, että miehellä on housuissaankin jotain vähintäänkin kohtuukokoista. Tää on paljon kiihottavampi juttu, kuin joku puntteja nostelemalla hankittu iso hauis tai käsivarsi - isoa kämmentä ei saa itse tehtyä, se joko on tai ei. Kuten iso kalukin :-)
No hah hah. Kukaan ei oikeasti voi uskoa tuohon hölynpölyyn isoista kämmenistä/nenästä/peukaloista jne. kullin koon mittapuuna. Ei mitään tekemistä keskenään. Mullakin on kädet kuin leipälapiot ja kenkä 46, mutta kulli perus 14 cm. Ja eipä vaikuta kyllä muillakaan kavereillani tuo juuri totta olevan. Ihan höpöhöpöä koko uskomus.
Eikös se ole niin että nuoresta asti urheilua harrastaneilla on isommat vehkeet kuin koneen ääressä kasvaneilla? :)
Kuulin vähä juttuu..
mutta mun OMAT kokemukseni ovat TÄYSIN tätä mieltä! :-) Uskokoon ken haluaa.
Mulla on ollut elämäni aikana 2 pienikätistä (kämmen osa ja lyhyet, sirot sormet) seurustelukumppanimiestä, joilla oli myös pienet kalut. Se taas ei ole huono juttu, koska pienempi mies on usein kiinnostunut opettelemaan miten annetaan naiselle nautintoa muilla konstein! Ja helpompi ottaa koko kalu suuhun, kun antaa suuseksiä ;-) Muut mieheni ovat kaikki olleet suunnilleen samankokoisia ja normaalikokoisia käsistään myös.
En ole mitannut koskaan yhtäkään kalua, enkä mittaa! Käsitykseni isoista käsistä ja niitten kertomasta tarinasta mitä housuista löytyy, perustuu siis vain ikiomaan mutu-tuntumaan käsin ja suulla, verrattuna aiempiin ja myöhempiin.
Ja koska mulla on ollut hyviä pienikaluisia rakastajia, en todellakaan poislue pienikätisiä miehiä edelleenkään. Jos tapaan kivan miehen, jolla nyt sattuu olemaan pienet kädet, niin se ei ole turn-off.
ömöm.toki bodarit kiihottaaaaaaaaaaaaaaaaaa
tuo ei oo bodari ..vaan työntäny synthol sontaa käsiin. ja olkapäihin
yököttäviä
En tiedä mikä siinä on, mutta kun huomaa miehen, jolla on isompi, tietynmallinen nenä ja/tai isot hyvännäköiset kädet niin alkaa ajatukset karkailemaan siihen malliin, että alkaa ihan kiihottamaan. Tuo toimii parempana kiihokkeena kun jokin pornoleffassa pumppaileva mies. :)