mä olen 19vuotias nainen,ja mua mietityttää sellanen et huomaako poika tytössä eroa jos se muija on neitsyt?siis penetraation aikana? Kun mä olen vähän aikaa nyt seurustellut yhen kundin kanssa,ja uskon olevani valmis seksiin. Siis tiedän että oon valmis. Me ei olla oikeastaan sit nyt muuta tehty kun pussailtu ja muuta sellasta;) Mut ei olla viel edetty loppuun saakka. Kerran se poika kysy oonko neitsyt ja kännissä kun olin ja halukas tekee vaikka mitä niin vastasin että en.. Ja nyt kaduttaa:/ En uskalla enää sanoa että "hups,huijasin" . Luulen että se ei sitä haittais yhtään,päinvastoin olis vaan ilonen,mut jos mä sittenkin päätän olla kertomatta,niin huomaako se ekalla kerralla sitä,että mun immenkalvo luultavasti on viel siellä rikkoutumaton?!?!:/ Kun oikeastaan viime vkl me oltiin jo nuoltu ja se laitto ehkä sormen sinne,(jos mä muistan oikein) Mut taaskin olin niin päissäni et olin sammumassa ja me lopetettiin leikki kesken. Niin mietin että huomasikohan se sillon jo.. Ei ole mulle mitään sanonu mut nyt mietityttää tämä..:/
Kiitos asiallisista vastauksista:)
Kiitos asiallisista vastauksista:)
Vastaukset 3
Vanhimmat
Tottakai poikaystävä huomaa (ainaki jos on harrastanu seksiä aikasemmminki)
ja TOTTAKAI SÄ KERROT!! Tee eka kerrastas niin ihana ku on mahdollista! Ja ole kiltti äläkä tee sitä kännissä, niin että muistatki tapahtuman. Ja se tuntuu paremmalle selvinpäin.
Jos kerran uskot että poikaystävä ois vaan ilonen, jos kertoisit, niin tietystsi miellytät häntä ja kerrot asiasta.
Suosittelisin kertomaan, koska sillon jätkä osaa olla hellempi ja ottaa sut huomioon. Ja omasta kokemuksesta voin sanoo, että jos et oo koskaan harrastanu seksiä, ni kyllä jätkä sen huomaa, ja yleensä tulee vertaki..(multa ei tullu).
Mut jos te ootte yhdessä, ni luulen että jätkä on mielissään ;)
vaikee sanoo..oma ekakerta ei ollu kauheen ihana..olin tosi kännissä ja en tuntenu kyseistä jätkää..ja ei se ollu hellä..
.harrasta seksiä sen kanssa jos et alun alkaenkaan viitsinyt sille tyypille kertoa neitsyydestä. Ei sen ekan kerran noin kuulu mennä!